Sitespor’dan Mandalı’ya teşekkür ziyareti

Kapaklı Sitespor Kulübü Yönetimi, Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı’yı ziyaret etti.

Sitespor’dan Mandalı’ya teşekkür ziyareti
banner301

Kapaklı Site Spor Başkanı Ersan Karamehmetoğlu yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı’yı ziyaret etti. Kapaklı Sitespor’a katkılarından dolayı Başkan Mandalı’ya teşekkür eden Ersan Karamehmetoğlu yeni sezon hedefllerini açıkladı.

“HER ZAMAN YANIMIZDA OLDU”

banner287
Dün düzenlenen ziyarette Kapaklı Sitespor Kulubü Başkanı Ersan Karamehmetoğlu ile Yönetim Kurulu Üyeleri hazır bulundı. Kulübe katkıları nedeniyle Belediye Başkanı İrfan Mandalı’ya teşekkür eden Karamehmetoğlu “Belediye başkanımız her zaman bizlerin yanında oluyor. Kendilerinin desteğiyle başarılı sonuçlara imza atıyoruz. İnşallah yeni sezonda verilen desteğe en iyi şekilde karşılık vererek başarı çıtamızı daha da yukarılara çıkaracağız.” dedi.

MANDALI: “DESTEKLERİMİZ SÜRECEK”

Ziyarette duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Mandalı şunları söyledi: “Gönlümüzden geçen amatör spor kulüplerine daha çok destek olup, Kapaklı'da daha çok sayıda gencimizin spor yapmalarına katkı yapmak. Bütçe imkanlarımız ölçüsünde amatör kulüplerimize desteklerimizi sürdüreceğiz , yeni sezonda kulüplerimize başarılar diliyorum.”

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459