banner507

Süper Amatörde haftanın süper maçları

Tekirdağ Süper Amatörde liginde 7. hafta karşılaşmaları tamamlandı.

Süper Amatörde haftanın süper maçları
banner301

Çerkezköy Bakış - Süper Amatör Liginde birbirinden heyecanlı maçlar oynandı. Doğanspor bu hafta da mağlubiyet aldı. Ligin en önemli maçı ise Lider Kapaklıspor ile Kapaklı Sitespor arasında oynandı.
 

DOĞANSPOR YİNE MAĞLUP

Lige iyi bir başlangıç yapan Çerkezköy Doğanspor bu başlangıcı devam ettiremiyor. Çerkezköy Belediyesi 29 Ekim Spor Kompleks’inde Çorlu Kültürspor’u ağırlayan Çerkekzöy Doğanspor karşılaşmayı 3-1 kaybetti. Çerkezköy Doğanspor çıktığı 7 karşılaşmadan 4 galibiyet, 3 mağlubiyet alarak 12 puan toplayabildi. Doğanspor ligde 5. sırada yer alıyor.  Çorlu Kültürspor ise çıktığı 6 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet alarak 10 puan toplaya bildi. Çorlu Kültürspor 8. sırada haftayı tamamladı.
 

LİDER YOLUNA DEVAM ETTİ

Süper Amatörde çıktığı 6 maçtan da galibiyetle ayrılan Kapaklıspor yoluna kayıpsız devam ediyor. 7. haftada iki Kapaklı temsilcisinin maçı soluk soluğa izlendi. Taraftarlar tribünleri doldurdu. Oyuncular sahada kıran kırana mücadele etti. Lider Kapaklıspor karşılaşmayı 3-1 kazanarak puanını 18’e yükseltti. En yakın takipçisin Malkara 14 Kasımspor ise 15 puanla 2. sırada. Kapaklı Sitespor ise ligdeki 6. mağlubiyetini aldı. Ligde tek galibiyeti bulunan Kapaklı Sitespor bu galibiyeti, üst sıraları hedefleyen Çerkezköy Doğanspor’a karşı almıştı. Kapaklısitespor 3 puanla ligde 11. sırada yer alıyor.
 

MALKARA’DAN ÖNEMLİ ÜÇ PUAN

banner287
Ligde lider Kapaklıspor’un en yakın takipçilerinden olan Malkara 14 Kaasımspor bu hafta önemli bir üç puan aldı. 7. hafta sonunda liderle arasında 3 puan fark bulunan Malkara 14 Kasımspor, 1461 Karadenizspor’u evinde ağırladı. Hayrabolu Sahasında oynanan karşılaşmadan 1-0 galip ayrılan Malkara 14 Kasımspor, Kapaklıspor’un aradaki puan farkını açmasına izin vermedi. Malkara 14 Kasımspor’un ligde 5 galibiyet, 2 mağlubiyeti bulunuyor. 1461 Karadenizspor ise çıktığı 6 karşılaşmadan 3 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet alarak 11 puan toplayabildi.

MURATLI GALİP

Üst basamaklarda bulunan ve Malkara 14 Kasımspor ile birlikte lideren en yakın takımlardan biri olan Muratlıspor evinde ağırladığı Marmara Ereğlisi Belediyespor karşısında hata yapmadı. Muratlı Sahasında oynanan karşılaşmayı Muratlı Belediyespor 1-0 kazanarak puanını 14’e yükseltti. Muratlı Belediyespor ligde 3. sırada yer alıyor. Ligin en az gol yiyen takımı Marmara Ereğlisi Belediyespor ise 11 puanla 7. sırada.

ERGENEDE PUANLAR PAYLAŞILDI

Ligin alt sıralara yakın iki takımı Ergenegücüspor ile Sağlamtaşspor, Ergene Sahasında karşı karşıya geldi. Zorlu geçen mücadelede gülen taraf çıkmadı. Mücadele 1-1 berabere sonuçlandı. Ergenegücü Ulaşspor 6 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 3 mağlubiyet alarak 7 puan toplayabildi. Sağlamtaşspor ise 1 galibiyet, 2 beraberlik, 4 mağlubiyet alarak 5 puan toplayabildi. Ergenegücüspor 9. Sırada haftayı tamamlarken, Sağlamtaşspor 10. sırada haftayı kapattı.

'GENÇLER' GALİBİYETE HASRET

Ligde henüz galibiyetle tanışamayan Çorlu Gençlerbirliğispor bu hafta da galibiyete hasret kaldı.  Çorlu Belesiyesi Şehir Stadında Şarköyspor’u ağırlayan Çorlu Gençlerbirliğispor bu karşılaşmadan 3-0 mağlup ayrıldı. Şarköyspor ise bu karşılaşma sonunda hem ilk galibiyetini hem de ilk puanını aldı. Çorlu Gençlerbirliğispor 0 puanla ligde son sırada bulunurken Şarköyspor 3 puanla Çorlu Gençlernirliğispor’un bir basamak üstünde 12. sırada haftayı tamamladı. Lige iyi bir başlangıç yapan Çerkezköy Doağnspor bu başlangıçı  devam ettiremiyor. Ligin 12 puanla 4. sırada bulunan takımı Saray Belediyespor ise haftayı bay geçti.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493