Taekwondocular Akay’ı ziyaret etti

Çerkezköy Şampiyon Spor Kulübü sporcuları Türkiye Minikler Taekwondo Şampiyonası öncesinde Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’a makamında ziyarette bulundu.

Taekwondocular Akay’ı ziyaret etti
banner301
Çerkezköy Bakış - 26-31 Temmuz tarihleri arasında Konya’da yapılacak olan Türkiye Minikler Tekvando Şampiyonası’na katılacak olan Çerkezköy Şampiyon Spor Kulübü sporcuları Belediye Başkanı Vahap Akay’ı ziyaret etti.

TEŞEKKÜR ETTİLER

Konya’daki Türkiye Şampiyonası’na katılacak olan Şampiyon Spor Kulübü sporcuları Alperen Ayaz (33 kg), Mecitcan Doğan (27 kg), Sudenaz Kaya (30 kg), İsmail Altıntaş (30 kg), Muammer Uzun (50 kg), Hazar Emre Sel (30 kg) ve Ahmet Karsanba (57 kg) ile birlikte Şampiyon Spor Okulu Antrenörleri Vural Ayaz, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’ı ziyaret ederek, Çerkezköy Belediyesi olarak verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ettiler.

banner287
“DERECELERLE DÖNMEK İSTİYORUZ”

Şampiyonada Tekirdağ ve Çerkezköy’ü en iyi şekilde temsil edeceklerine inandıklarını ve sporcularından madalya beklediğini belirten Şampiyon Spor Okulu Antrenörleri Vural Ayaz, “Belediye Başkanımız Sayın Vahap Akay ve Çerkezköy Belediyesi’ne sporcularımıza sağladığı destekten dolayı teşekkür ediyorum. İnşallah şampiyonadan madalyalar ve güzel derecelerle döneceğiz” dedi.

AKAY BAŞARILAR DİLEDİ

Türkiye Şampiyonası’na katılan taekvandoculara başarılar dileyen Belediye Başkanı Vahap Akay, “Konya’dan inşallah güzel müsabakalar çıkarır ve madalyalar ile Çerkezköy’e dönersiniz. Çerkezköy Belediyesi olarak her zaman yanınızdayız” ifadelerini kullandı.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306