Voleybol seçmeleri sürüyor

Çerkezköy Belediyesi Kız Voleybol Takımı seçmeleri sürüyor.

Voleybol seçmeleri sürüyor
banner301
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü bünyesinde kısa bir süre önce kurulan Çerkezköy Belediyesi Kız Voleybol Takımı yetenekli sporcular arıyor. 2002-2007 yılları arasında doğmuş, voleybola gönül vermiş yetenekli sporcular 29 Ekim Spor Kompleksi’nde yapılan seçmelere katılarak Kız Voleybol Takımı alt yapı ekibine dahil olabiliyor.

ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

Çerkezköy Belediyesi bünyesinde 2015 yılından bu yana basketbol, masa tenisi branşlarında faaliyet gösteren Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü kısa bir süre önce voleybolu branşını da ekleyerek alt yapı çalışmalarını hızlandırdı. Yeni kurulan Çerkezköy Belediyesi Kız Voleybol Takımı için alt yapı çalışmalarını İstasyon Mahallesi’nde bulunan 29 Ekim Spor Kompleksi’nde antrenör Turgay Karabulak eşliğinde sürdüren takım için kadroya yeni sporcular dahil edilecek.

banner287
SEÇMELER 29 EKİM SPOR KOMPLEKSİ’NDE

Kız Voleybol Takımı için Çerkezköy Belediyesi Yaz Spor Okulları’nda Voleybol branşını seçen başarılı öğrenciler de kadroya dahil edilirken, voleybol sporuna gönül vermiş Çerkezköy’de yaşayan 2002-2007 yılları arasında doğmuş yetenekli sporcular da alınacak.

ANTRENMANLAR HAFTA İÇİ

Milli Takımda daha önce görev yapmış Antrenör Turgay Karabulak’ın çalıştırdığı Kız Voleybol Takımı alt yapısına dahil olmak isteyen sporcular 29 Ekim Spor Kompleksi’nde Salı ve Perşembe günleri saat 14:00 ile 16:00 arasında yapılan seçmelere katılarak isimlerini Kız Voleybol Takımıza yazdırabilecek. Ayrıntılı bilgi almak isteyen vatandaşlar İstasyon Mahallesi’nde bulunan 29 Ekim Spor Kompleksi’nde bilgi alabilirler.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306