Voleybolda finalin adı belli oldu

Çerkezköy Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen ve bu yıl 3.’sü düzenlenen Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası’nda finalin adı belli oldu.

Voleybolda finalin adı belli oldu
banner301

Çerkezköy Bakış - Yarı final müsabakalarında rakiplerini yenmeyi başaran HFZ Anadolu Lisesi ile Halit Narin Anadolu Lisesi takımları 26 Mayıs Cuma günü saat 21.00’da şampiyonluk için mücadele edecekler.
 

İLK FİNALİST HFZ ANADOLU LİSESİ

Çerkezköy Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünce bu yıl 3.’sü gerçekleştirilen Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası’nda yarı final maçları dün oynandı. Birbirinden çekişmeli karşılaşmalara sahne olan turnuvanın yarı final maçlarında 75. Yıl Ortaokulu ile Halit Narin Anadolu Lisesi, Gülerçin Koleji B ile HFZ Anadolu Lisesi takımları karşı karşıya geldi. Turnuvanın ilk finalisti rakibini 25-14, 25-13 ve 25-15’lik setlerle 3-0 mağlup eden HFZ Anadolu Lisesi takımı oldu
 

banner287
İKİNCİ FİNALİST HALİT NARİN ANADOLU LİSESİ OLDU

Çerkezköy Belediyesi 3. Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası’nda yarı final heyecanı 75. Yıl Ortaokulu - Halit Narin Anadolu Lisesi mücadelesi ile devam etti. Bu karşılaşmanın kazananı ise rakibini 25-11, 13-25, 25-12 ve 25-13’lük setlerle 3-1 mağlup eden Halit Narin Anadolu Lisesi takımı oldu.
 

KUPA VE ÖDÜL TÖRENİ DÜZENLENECEK

Çerkezköy Belediyesi Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası, 26 Mayıs Cuma günü saat 19.00’da 75. Yıl Ortaokulu ile Gülerçin Koleji B arasında oynanacak olan üçüncülük maçı ve saat 20.00’da HFZ Anadolu Lisesi ile Halit Narin Anadolu Lisesi takımları arasında oynanacak olan final maçı ile sona erecek. Final müsabakasının ardından kupa ve ödül töreni düzenlenecek.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
fahrettin uzun
fahrettin uzun - 13 ay Önce

birinci demir spor, iki finale yükselen takımı da yenip ihraç edildi. Ancak 2.lik 3.lük maçı oynar o takımlar.

11
11 - 13 ay Önce

AVUTUN KENDİNİZİ ŞAMPİYON BELLİ

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306