Voleybolun şampiyonu HFZ Anadolu Lisesi

Çerkezköy Belediyesi tarafından bu yıl 3.’sü düzenlenen Kurumlar arası Voleybol Turnuvası’nın şampiyonu finalde Halit Narin Anadolu Lisesi’ni 3-1 yenen Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi oldu.

Voleybolun şampiyonu HFZ Anadolu Lisesi
banner301

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünce bu yıl 3.’sü gerçekleştirilen Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası’nda üçüncülük, dördüncülük ve final maçları oynandı. Birbirinden çekişmeli karşılaşmalar sonunda finalde Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi, rakibi Halit Narin Anadolu Lisesi’ni 3-1 yenerek turnuvanın şampiyonu olurken, üçüncülük ve dördüncülük maçında 75. Yıl Ortaokulu’nu 3-1 yenen Gülerçin Koleji de turnuvayı üçüncü olarak tamamladı.
 

ÜÇÜNCÜLÜK KUPASI GÜLERÇİN’E GİTTİ

banner287
İlk olarak turnuvanın üçüncüsünü belirlemek için Gülerçin Koleji ile 75. Yıl Ortaokulu karşı karşıya geldi. Zevkli ve çekişmeli geçen müsabakanın ardından setleri 25-13, 25-19,25-17 alan Gülerçin Koleji rakibine sadece bir seti 25-17 kaybetti ve turnuvanın üçüncüsü olmayı başardı.
 

KUPA TÖRENİ YAPILDI

Turnuvanın üçüncüsünün belli olmasının ardından şampiyonluk için Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi ve Halit Narin Anadolu Lisesi karşı karşıya geldi. Final maçının setlerini Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi 25-9, 25-17 ve 25-11 kazanırken, rakibi Halit Narin Anadolu Lisesi ise sadece ikinci seti 25-23 almayı başardı. Baştan sona Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi’nin üstünlüğü ile oynanan müsabakanın ardından Kurumlar arası Voleybol Turnuvasında dereceye giren takımlara ödülleri ve kupaları Çerkezköy Belediyesi Meclis Üyeleri Nedim Yılancı, Uğur Erem, Çerkezköy Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ümit Zengin tarafından verildi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459