Yaz spor okulları kayıtları başladı

Çerkezköy Belediyesi tarafından düzenlenen ve 3 Temmuz Pazartesi günü başlayacak Yaz Spor Okullarının kayıtları başladı.

Yaz spor okulları kayıtları başladı
banner301

İki dönemden oluşacak Yaz Spor Okullarına kayıt yaptırmak isteyen vatandaşların 16 Haziran tarihine kadar çocuklarının kimlik fotokopileri ile Belediye Halk Masası’na müracaat etmeleri gerekiyor.

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Belediyesi’nin her yıl gerçekleştirdiği ücretsiz Yaz Spor Okullarının kayıtları başladı. 17 farklı branşta eğitimin verileceği ve ilk döneminin 3 Temmuz Pazartesi günü başlayacağı kursların başvuruları Çerkezköy Belediyesi Halk Masalarına yapılacak. İki dönemden oluşan Yaz Spor Okulu için kayıtlar 16 Haziran Cuma günü sona erecek. 17 branştan oluşan Yaz Spor Okullarında Basketbol, Futbol, Yüzme, Masa Tenisi, Folklor, Badminton, Kort Tenis, İngilizce, Voleybol, Satranç, Heykel, Okçuluk, Karate, Bilgisayar, Bağlama, Gitar ve Güreş Kursları verilecek.
 

SERVİS İMKANI SAĞLANACAK

banner287
Uzman eğitmenler tarafından verilecek kursların yer aldığı Yaz Spor Okullarında öğrenciler bir adet branş seçme hakkına sahip olacaklar. Yalnızca yüzme branşını seçen öğrenciler diğer branşlardan bir adet seçme hakkına sahip olacaklar. Yaz Spor Okullarındaki okçuluk dışındaki tüm kurslara 1. Sınıftan 8. Sınıfa kadar eğitim-öğretim gören öğrencilerimiz kayıt yaptırabilecekler. Okçuluk kursuna ise 10-18 yaş arası çocuklar kayıt yaptırabilecek. Yaz Spor Okulu’na katılacak olan çocuklara Çerkezköy Belediyesi tarafından kıyafet verilecek ayrıca Belediye Hizmet Binası önünden servis temin edilecek.
 

BİLGİSAYAR KURSU KIZILPINAR MAHALLESİNDE VERİLECEK

Bilgisayar kursu dışındaki tüm kursların eğitimleri ilçe merkezinde (29 Ekim Spor Kompleksi, Prof. Dr. Türkan Saylan Eğitim ve Kültür Sanat Merkezi, Kartaltepe Piknik ve Mesire Alanı); Bilgisayar Kursu ise Kızılpınar Kültür ve Sanat Merkezi’nde verilecek. Basketbol, Futbol, Halkoyunları, Masa Tenisi ve Güreş kurslarının eğitimleri Pazartesi-Çarşamba-Cuma günleri; Satranç, Gitar, Bağlama, Heykel, Karate, Kort Tenis ve Voleybol kurslarının eğitimleri Salı-Perşembe; Badminton Kursu eğitimleri Pazartesi-Çarşamba; İngilizce Kursu eğitimleri Salı-Çarşamba-Perşembe; Okçuluk Kursu eğitimleri Cumartesi-Pazar; Yüzme Kursu eğitimleri ise hafta içi her gün olacak.
 

AÇILIŞ 3 TEMMUZ PAZARTESİ GÜNÜ

Çerkezköy Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından her yıl gerçekleştirilen Yaz Spor Okullarının açılışı ise 3 Temmuz Pazartesi günü saat 09.00’da Belediye Hizmet Binası önünde yapılacak. Belediye Başkanı Vahap Akay’ın yaz spor okullarına katılan öğrencilerle bir araya geleceği açılış programında, öğrencilere kıyafetleri de dağıtılacak.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306