Yaz Spor Okulu’nun 2.Dönemi tamamlandı

8 Ağustos Pazartesi günü başlayan Çerkezköy Belediyesi Yaz Spor Okulu’nun 2. Dönemini tamamlayan öğrencilere sertifikaları tören ile verildi

Yaz Spor Okulu’nun 2.Dönemi tamamlandı
banner301
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Belediyesi Yaz Spor Okulu’nun 2. Dönemini başarı ile tamamlayan öğrencilere sertifikaları Belediye Başkanı Vahap Akay tarafından Belediye Hizmet Binası önünde düzenlenen tören ile verildi.

TÖREN DÜZENLENDİ

Çerkezköy Belediyesi Yaz Spor Okulu’nun 2. Dönemini başarı ile tamamlayan öğrencilere sertifikaları Belediye Başkanı Vahap Akay tarafından dün Belediye Hizmet Binası önünde düzenlenen tören ile verildi. Törende konuşan Belediye Başkanı Vahap Akay, “8 Ağustos’ta başlattığımız 2. Dönem Yaz Spor Okulumuzun sonuna geldik. Yaz Spor Okulumuza katılan arkadaşlarımıza, yavrularımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Velilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

banner287
1337 ÖĞRENCİ KATILDI

9 branşta 497 öğrencinin Yaz Spor Okulu’nun ikinci dönemine devam ettiğini belirten Belediye Başkanı Vahap Akay, “1. ve 2. Dönem ile beraber Yaz Spor Okullarımızda 1337 öğrencimiz ile bir araya geldik. Onların yaz dönemlerine bir nebze de olsa katkı sağladıysak ne mutlu bize. Bu süre zarfında öğrenci arkadaşlarımızla beraber olan çok değerli öğretmen arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Onları bizlerle buluşturan velilerimize çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

“MUTLULUK DUYUYORUZ”

Başkan Akay şunları söyledi: “Çerkezköy Belediyesi olarak bu yıl 3.’sünü düzenlediğimiz Yaz Spor Okullarında öğrencilerimizin geleceğine bir nebze de olsa katkıda bulunmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu sebeple bizlerle birlikte olduğunuz için öğrenci arkadaşlarımızı, velilerimizi ayrı ayrı tebrik ediyor ve teşekkür ediyorum”  Belediye Başkanı Vahap Akay’ın konuşmasının ardından Yaz Spor Okulu’nun 2. Dönemini başarı ile bitiren öğrencilere sertifikaları verildi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459