Yıldız Kızlar şampiyonluk mücadelesi veriyor

Türkiye Yıldız Kızlar Şampiyonası 2. Tur elemeleri 6 il merkezinde oynanıyor.

Yıldız Kızlar şampiyonluk mücadelesi veriyor
banner301
Çerkezköy Bakış - Konya’da düzenlenen Türkiye Yıldız Kızlar Şampiyonası 2.turunda mücadele veren Çerkezköy 1923 Gençlikspor Bayan Futbol Takımı ilk iki maçında 4 puan toplayarak averajla ilk sıraya yerleşti. Grup birincileri final etabında kürsü mücadelesi verecek.

KONYA’DA OYNANIYOR

İlçe temsilcimiz Çerkezköy 1923 Gençlikspor Bayan Futbol Takımı, Konya grup merkezindeki ilk iki maçını tamamladı. Çerkezköy 1923 Gençlikspor Bayan Futbol Takımı şampiyonanın ilk gününde Kayseri Gençlerbirliği Bayan Futbol Takımı ile karşı karşıya geldi. Karşılaşma büyük bir çekişmeye sahne oldu. Her iki ekip de karşılaşmadan galibiyetle ayrılmak için büyük bir mücadele örneği sergiledi.

BERABERLİKLE BAŞLADI

banner287
Maç karşılıklı atılan gollerle 2-2 sona erdi. Grubun bir diğer karşılaşmasında Tavla Gençlik Bayan Futbol Takımı ile Karadeniz Ereğli Bayan Futbol Takımı karşı karşıya geldi. Rakibi karşısında baştan sona üstün bir oyun sergileyen Karadeniz Gençlikspor Bayan Futbol Takımı karşılaşmadan 4-1 üstünlükle ayrıldı.

İKİNCİ MAÇINA ÇIKTI

Çerkezköy 1923 Gençlikspor Bayan Futbol Takımı elemelerin ikinci gününde Tavla Gençlik Bayan Futbol Takımı ile karşı karşıya geldi. Çerkezköy 1923 Gençlikspor Bayan Futbol Takımı rakibi karşısında kontrollü bir oyun sergiledi. İlk dakikalardan itibaren kontrollü elinden bırakmayan Çerkezköy 1923 Gençlikspor Bayan Futbol Takımı kontra ataktan golü bularak karşılaşmada öne geçti. Gol sonrasında Çerkezköy 1923 Gençlikspor Bayan Futbol Takımı ikinci gol mücadelesi verirken Tavla Gençlik Bayan Futbol Takımı ise beraberlik mücadelesi verdi. Karşılıklı ataklaran gol sesi çıkmayınca Çerkezköy 1923 Gençlikspor Bayan Futbol Takımı karşılaşmadan 1-0 üstünlükle ayrıldı.

İLK SIRAYA YERLEŞTİ

Günün bir diğer karşılaşmasında Kayseri Gençlerbirliği Bayan Futbol Takımı ile Karadeniz Ereğli Bayan Futbol Takımı golsüz berabere kaldı. İlk iki gün maçlarının ardından Çerkezköy 1923 Gençlikspor Bayan Futbol Takımı 4 puan ve averajla ilk sırada yerleşti. Grup birincileri final etabında kürsü mücadelesi verecek.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459