Başkan Albayrak’tan öğrencilere YGS mesajı

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Yükseköğretime Geçiş Sınavı’na (YGS) girecek öğrenciler için bir mesaj yayımladı.Başkan Albayrak mesajında, "Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün açtığı yolda, gösterdiği...

Başkan Albayrak’tan öğrencilere YGS mesajı
banner301

banner287
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Yükseköğretime Geçiş Sınavı’na (YGS) girecek öğrenciler için bir mesaj yayımladı.

Başkan Albayrak mesajında, "Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün açtığı yolda, gösterdiği hedefe durmaksızın koşan, Cumhuriyetimizin ve geleceğimizin güvencesi olan değerli gençlerimiz, gelecekleri için son derece önemli olan YGS’de ter dökecekler. Büyük bir azim ve çabayla sınava hazırlanan tüm öğrencilerimizin, ülkemizin geleceği için en iyi şekilde yetişmiş, donanımlı, Atatürk ilke ve devrimlerine bağlı birer birey olma yolunda bu önemli aşamayı başarılı bir şekilde geçireceklerine yürekten inanıyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, YGS’ye girecek tüm öğrencilerimize emeklerinin karşılıklarını alacakları bir sınav temenni ediyor, başarılar diliyorum” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306