Olpak, Albayrak’tan bilgi aldı

Yapacakları istişare toplantısı için Tekirdağ’da bulunan Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği Genel Başkanı Nail Olpak, Genel Başkan Yardımcıları Eyüp Uğur, Abdurrahman Kaan, Tekirdağ Şube Başkanı Muzaffer Aydın ve Yönetim Kurulu...

Olpak, Albayrak’tan bilgi aldı
banner301

Yapacakları istişare toplantısı için Tekirdağ’da bulunan Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği Genel Başkanı Nail Olpak, Genel Başkan Yardımcıları Eyüp Uğur, Abdurrahman Kaan, Tekirdağ Şube Başkanı Muzaffer Aydın ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle beraber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesini ziyaret ettiler.

banner287
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ile bir süre görüşerek, yapacakları toplantı ve Türkiye genelinde yaptığı çalışmalar hakkında bilgiler veren Genel Başkan Nail Olpak, Büyükşehir Belediyesi ile de ortak çalışmalar yapmak istediklerini söyledi ve Başkan Albayrak’a çevreye gösterdiği ilgiden dolayı fidan sertifikası verdi.

Ziyaretten memnun kaldığını belirten Başkan Kadir Albayrak, Tekirdağ ve Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin çalışmaları hakkında bilgiler vererek, “Tekirdağ 1923’te il olmuştu. O zaman büyük heyecan yaşamıştı, şimdi de büyükşehir olunca aynı heyecanı yaşadık. Tekirdağ potansiyeli çok yüksek bir ildir. Sanayi, lojistik, tarım ve hayvancılık, turizm ve Üniversitesi ile 5 vizyonu olan bir ilimiz. Tekirdağ iyi işlenirse zirveye çıkacak ilidir” dedi.

Tekirdağ’da seçilmiş ve atanmışların el birliği içinde çalıştığını dile getiren Başkan Albayrak, Olpak’a Tekirdağ’a özgü Karacakılavuz el dokuması kilim hediye etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306