Süleymanpaşa Belediyesi Türk Sanat Müziği Konseri düzenleyecek

Süleymanpaşa Belediyesi tarafından her ay geleneksel olarak düzenlenen Türk Sanat Müziği konserlerinde bu ay Şef Salih Demirci yönetiminde Süleymanpaşa Belediyesi Konservatuarı Korosu Süleymanpaşa seyircisinin karşısına çıkacak.Kadın bestekarlardan...

Süleymanpaşa Belediyesi Türk Sanat Müziği Konseri düzenleyecek
banner301

Süleymanpaşa Belediyesi tarafından her ay geleneksel olarak düzenlenen Türk Sanat Müziği konserlerinde bu ay Şef Salih Demirci yönetiminde Süleymanpaşa Belediyesi Konservatuarı Korosu Süleymanpaşa seyircisinin karşısına çıkacak.

banner287
Kadın bestekarlardan oluşan repertuarıyla sahne alacak Süleymanpaşa Belediyesi Konservatuarı Korosu, 12 Mart Pazar günü saat 20.00’de Namık Kemal Üniversitesi Rektörlük Konferans Salonu’nda Türk Sanat Müziği sevenleri ile bir araya gelecek.

Başkan Eşkinat tüm Süleymanpaşalıları konsere davet etti

Müzikseverleri konsere davet eden Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, “Her ay düzenlediğimiz Türk Sanat Müziği konserlerimize Süleymanpaşalı sanatsever dostlarımızın ilgisi çok güzel. Birbirinden güzel eserlerin seslendirileceği Türk Sanat Müziği konserimize tüm müzikseverleri bekliyoruz” diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306