İşadamları ile buluştu

Gazeteci-Yazar Abdurrahman Dilipak, Çerkezköy’ün ardından Çorlu’daki Müstakil Sanayici ve İş adamları Derneği (MÜSİAD) Tekirdağ Şubesi’nde 'Yeni Bir Medeniyetin İhya ve İnşaasında İşadamına Düşen Görev ve Sorumluluklar ' konulu söyleşiye katıldı.

İşadamları ile buluştu
banner301
Çerkezköy Bakış - MÜSİAD Şube Binasındaki Konferans Salonunda Dilipak’ın konuşmacı olduğu söyleşiye AK Parti Tekirdağ Milletvekili  Ayşe Doğan, Ergene Kaymakamı Fatih Kızıltoprak, Çorlu Müftüsü Adem Gülmek ve MÜSİAD üyeleri katıldı.
banner287
Burada kısa bir açılış konuşması yapan MÜSİAD Tekirdağ Şube Başkanı Muzaffer Aslan, “Tekirdağ Şubesi Olağan Genel Kurulu’nun 17 Ocak 2017’de, Genel İdare Kurulu toplantısını ise 10-11 Ocak 2017 tarihlerinde Tekirdağ Şubesi ev sahibinde gerçekleşeceğini söyledi. Aslan, “2016’da yaşadığımız zorluklara milletçe gösterdiğimiz dirayetin karşısında, 2017'de huzur ve bereket niyaz ediyorum. Her zaman dediğimiz gibi; terörün dili, dini, ırkı ve mazereti yok. Terörün geleceği yok ve olamayacak. Hain saldırılarda hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.” dedi. AK Parti Tekirdağ Milletvekili  Ayşe Doğan ise, 2017'de birlik ve beraberlik içinde daha güçlü Türkiye olma temennisinde bulundu. Gazeteci - Yazar Abdurrahman Dilipak ise, 'Yeni Bir Medeniyetin İhya ve inşasında İşadamına Düşen Görev ve Sorumluluklar ' konulu panelde konuştu. Programın sonunda Dilipak’a fidan sertifikası takdim edildi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306