Milletvekili milleti dinledi

AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel, İl Başkanlığı tarafından organize edilen ‘Vekil Milletiyle Buluşuyor’ uygulaması kapsamında vatandaşlarla bir araya gelerek onların sorunlarını dinledi.

Milletvekili milleti dinledi
banner301
Çerkezköy Bakış - AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel, İl Başkanlığı tarafından organize edilen ‘Vekil Milletiyle Buluşuyor’ uygulaması kapsamında vatandaşlarla bir araya gelerek onların sorunlarını dinledi.

banner287
VEKİL MİLLETİYLE BULUŞUYOR

Saat 10:00-16:00 arasında il binasına gelen vatandaşlar Milletvekili Mustafa Yel ile tek tek görüşerek sorunlarını ve dileklerini iletti. AK Parti Tekirdağ İl başkanlığı binasında açıklamalarda bulunan Milletvekili Mustafa Yel “AK Parti olarak tüm Türkiye’nin, Tekirdağ milletvekilleri olarak da tüm Tekirdağ’ın temsilcisiyiz. Bugün burada AK Parti Tekirdağ İl Başkanlığı tarafından uygulamaya konulan Türkiye’de örnek olarak gösterilecek ‘Vekil Milletiyle Buluşuyor’ uygulaması kapsamında bulunuyoruz. Bu uygulama kapsamında her cumartesi bir vekilimiz şehrimizde hemşehrilerimizle bir araya gelecek sıkıntı ve dilekleri konusunda istişarelerde bulunacak. Bu kapsamda, sıkıntısı olanların sıkıntısını dinliyoruz ve önerisi olan hemşehrimiz varsa onları da dikkatlice dinliyoruz” dedi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306