11. katta korku dolu anlar

Çerkezköy'de bir magandanın tabancasından çıkan kurşun, bir sitenin 11. katında yaşayan ailenin çocuklarının odasının camını delerek içeri girdi. O sırada okula gitmek için hazırlanan küçük kız büyük korku yaşarken, polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

11. katta korku dolu anlar

Çerkezköy Bakış- Olay, ilçedeki bir sitede sabah saat 07.30 sıralarında meydana geldi. Okula gitmek için hazırlanan kız çocuğu, 11. kattaki evlerinin odasının penceresinden içeri giren ve duvara saplanan bir cisim görünce büyük panik yaşadı. Kız çocuğu durumu anne ve babasına söyledi.
Anne E.K. ve eşi camı delerek içeri giren cismin kurşun olduğunu görünce büyük şaşkınlık yaşadı ve durumu hemen polise bildirdi. Gelen ekipler, odanın içine düşen mermi çekirdeğini aldı ve incelemelerde bulundu.  
Sabah saatlerinde korku dolu anlar yaşadıklarını ifade eden E.K. olayı şu şekilde anlattı; “Sabah 07:30 sıralarında kızım odasında okula gitmek için hazırlanıyordu. Birden dışarıda bir kurşun camdan içeriye girip odanın kapısından sekerek tavana çarptı. Ne olduğunu ve kurşunun nereden geldiğini anlayamadık. Hemen polise ihbarda bulunduk. Polis ekipleri gelip incelemelerde bulundu. Kurşunun maganda kurşunu olabileceği söylendi. Polis ekipleri araştırmalarını yapıyor.” dedi.