117 cadde ve sokak sıcak asfaltla kaplanıyor

Çerkezköy Belediyesi Makine İkmal Bakım ve Onarım Müdürlüğü tarafından başlatılan asfalt çalışmaları kapsamında 117 cadde ve sokağımızda yaklaşık 180 bin metrekarelik yol ağını sıcak asfalt ile kaplanıyor. Belediye Başkanı Vahap Akay, Bağlık Mahallesi'nde startını verilen sıcak asfalt kaplama çalışmalarının, Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi'nde devam edeceğini kaydetti.

117 cadde ve sokak sıcak asfaltla kaplanıyor

Bağlık Mahallesi’nde sıcak asfalt çalışmalarına Sultan Sokak’tan başlanıldığını ifade eden Belediye Başkanı Vahap Akay, “Sırasıyla Zeybek Sokak, Bulvar Sokak, Tolga Sokak, Fulya Sokak, Efe Sokak ve Tevfik Fikret Caddesi’nde asfaltlama çalışmalarımızı tamamladık. Sıcak asfalt çalışmaları kapsamında Bağlık Mahallemizde toplam 19 sokağımızda yaklaşık 27 bin 500 metrekarelik bir yol ağını sıcak asfalt ile kaplayacağız” dedi.

FEVZİPAŞA MAHALLESİ’NDE 6 SOKAKTA ÇALIŞMALAR TAMAMLANDI

Makine İkmal Bakım ve Onarım Müdürlüğü’nce gerçekleştirilen sıcak asfalt çalışmalarının daha sonra Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesinde devam ettiğini kaydeden Başkan Akay, “Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallemizde şu ana kadar Kocatürk Sokak, Dil Sokak, Konyalı Sokak, Hasan Çavuş Sokak ve Şehit Doğan Çabuk Caddesi’nde asfaltlama çalışmalarımızı tamamladık. Asfaltlama çalışmalarımız daha sonra Fevzipaşa Mahallemizde devam etti. Fevzipaşa Mahallemizde İsa Çavuş Sokak, Akman Sokak, Sevecen Sokak, Eren Sokak, Pekcan Sokak ve Yılmaz Sokak’ta asfaltlama çalışmaları tamamlandı” diye konuştu.   

“180 BİN METREKARELİK YOL AĞINI SICAK ASFALT İLE KAPLAYACAĞIZ”

Sıcak asfalt kaplama çalışmalarının Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi’nde devam edeceğini sözlerine ekleyen Başkan Akay, “Sıcak asfalt hamlemiz kapsamında Bağlık Mahallemizde 19 sokağımızı asfaltlayacağız. Bununla birlikte Cumhuriyet Mahallemizde 2 sokağımızı, İstasyon Mahallemizde 16 sokağımızı, Fatih Mahallemizde 5 sokağımızı, Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallemizde 25 cadde ve sokağımızı, Gazi Osman Paşa Mahallemizde 13 sokağımızı, Fevzipaşa Mahallemizde 14 sokağımızı, Yıldırım Beyazıt Mahallemizde 4 sokağımızı, Kızılpınar Mahallemizde 5 cadde ve sokağımızı, Veliköy Mahallemizde de 13 cadde ve sokağımızı sıcak asfalt ile kaplayacağız” açıklamalarında bulundu.

Kent genelinde toplamda 117 cadde ve sokakta sıcak asfalt çalışması gerçekleştirileceğini ifade eden Belediye Başkanımız Vahap Akay, “32 bin ton sıcak asfaltın kullanılacağı çalışmalarımız bittiğinde kentimiz genelinde 117 cadde ve sokağımızda yaklaşık 180 bin metrekarelik yol ağını sıcak asfalt ile kaplamış olacağız” diye konuştu.
 

117 cadde ve sokak sıcak asfaltla kaplanıyor
117 cadde ve sokak sıcak asfaltla kaplanıyor
Çerkezköy Bakış Gazetesi