İlçenin ve bölgesinin nabzını tutmayı sürdüren ve yaptığı haberlerle gündem oluşturan Bakış Medya bünyesindeki Çerkezköy Bakış Gazetesi 13. yaşına girmenin mutluluğunu yaşıyor.

Geride kalan 12 yılda binlerce başarı, mutluluk, acı ve gözyaşını sayfalarına taşıyan Çerkezköy Bakış Gazetesi, okurlarından aldığı güçle ilçenin ve bölgenin nabzını tutmayı sürdürüyor.

DAHA NİCE YAŞLARA

Bakış Medya Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akif Aldoğan, Bakış ailesi olarak her geçen gün daha da büyümeye devam ettiklerini belirterek, “Grubumuzun amiral gemisi Çerkezköy Bakış Gazetesi 13 yaşında. Geçtiğimiz yıl Süleymanpaşa İlçesinde günlük olarak yayınlanan Trakya Gazetesi’ni bünyemize kattık. Bakış Medya ailesi olarak Çerkezköy Bakış ve Trakya Gazetesi olarak kamuoyunu bilgilendirmek için değerli çalışma arkadaşlarımla birlikte mesai mefhumu gözetmeksizin hizmet etmeye devam edeceğiz. Bir doğum günü sayımızı daha hazırlamanın sevinci içindeyiz. Bu sayıyla birlikte 12 yılı geride bıraktık. Heyecan ve hareket sevgimizle adım attığımız yayıncılık hayatımızda birçok badire atlattık. Tıpkı bir insanın büyümesi gibi, zorlu, mücadeleli evrelerden geçtik. Zor bir coğrafyada yaşıyoruz, yoğun bir ülke ve ilçe gündemimiz var. Her ne olursa olsun, herkes gibi yaşamayı, hayatın tadını çıkarmayı, umut etmeyi de seviyoruz. Amacımız; bu bölgedeki gelişmeleri sizlerle paylaşmak ve bu süreçte hep dinamik, algıları açık ve yenilikçi olmak…” Dedi.

15 Temmuz’da kütüphane kapalı 15 Temmuz’da kütüphane kapalı

OLAY NEREDE BAKIŞ ORADA…

7/24 saat esasına göre çalıştıklarını belirten Aldoğan, “Bölgede yaşanan olaylara ekip arkadaşlarımız bizzat giderek, yerinde görerek değerlendirmekteler. Ajanslardan haber bekleyen değil, ajanslara haber gönderen bir yapımız var. Yayıncılık anlayışımızda bülten, bilgi notu vs. haberciliği değil, giderek, görerek olayları yaşayarak takip etmeye çalışıyoruz.” Diye konuştu.

TEKİRDAĞ BAKIŞ MÜJDESİ

Aldoğan, "Çok yakın bir zamanda Tekirdağ Bakış adıyla yeni bir haber sitesini sizlerle buluşturacağız. Şu an hazırlık ve test aşamaları devam ediyor. Tekirdağ Bakış haber sitemizle bölgemizin güçlü sesi olacağız. Bizleri yalnız bırakmayan, destekleri ve takipleriyle destek olan tüm okurlarımıza teşekkür ederim. Daha nice yaşlara” ifadelerini kullandı.

Muhabir: Mualla İclal Aldoğan