14 bin 486 ailenin mutluluğuna ortak oldu

Çerkezköy Belediyesi Kültür ve Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü'nce Mart 2016 tarihinde başlatılan 'Hoş Geldin Bebek' projesi kapsamında ailelere yeni doğan bebekleri için özel olarak hazırlanan hediye paketlerinin dağıtımına devam ediliyor. Belediye Başkanı Vahap Akay ve ekibi, bu güne kadar 14 bin 486 ailenin mutluluğuna ortak oldu.

14 bin 486 ailenin mutluluğuna ortak oldu

Çerkezköy Bakış - Proje kapsamında ikameti ilçe sınırları içinde bulunan ailelere yeni doğan bebekleri için ziyarette bulunan Çerkezköy Belediyesi Kültür ve Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri, ziyaretlerde ailelere içinde battaniye, çocuk bezi, şampuan, biberon-emzik, pudra-sabun ve aşı kartından oluşan hediye paketlerini takdim ediyor.Kentte dünyaya gelen bebeklerin her hafta bilgilerinin alındığını kaydeden Belediye Başkanı Vahap Akay, “Ekiplerimiz ziyaretlerde ailelerimizi tebrik ederek, bebek setini kendilerine hediye ediyor” dedi.

AİLELERİMİZİN MUTLULUKLARINA ORTAK OLMAYI SÜRDÜRECEĞİZ

Hoş Geldin Bebek projesi kapsamında 1 Ocak 2021 tarihinden bu yana yeni doğan bebekleri dolayısıyla toplam bin 906 ailemize ziyarette bulunulduğunu ve bebek seti paketlerinin verildiğini kaydeden Belediye Başkanı Vahap Akay, “Hoş Geldin Bebek Projesi’nin hayata geçirildiği Mart 2016 tarihinden bu yana ise toplam 14 bin 486 ailemizi ziyaret ederek mutluluklarına ortak olduk. Bundan sonraki süreçte de Hoş Geldin Bebek Projesi’ne devam ederek, ailelerimizin mutluluklarına ortak olmayı sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.