1500 paket kaçak sigara ele geçirildi

Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürleri Asayiş Büro Ekipleri önceki gün yaptıkları operasyonda toplam 1500 paket kaçak sigara ele geçirdi. Kaçak sigaraları sattığı belirlenen şahıs ise gözaltına alınarak Adliye'ye çıkarıldı.

1500 paket kaçak sigara ele geçirildi

Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürleri Asayiş Büro Ekipleri önceki gün yaptıkları operasyonda toplam 1500 paket kaçak sigara ele geçirdi. Kaçak sigaraları sattığı belirlenen şahıs ise gözaltına alınarak Adliye’ye çıkarıldı.

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Asayiş Büro ekipleri kaçak sigara satıcılarına göz açtırmıyor.
İKİ MAHALLEDE OPERASYON YAPILDI
İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı Asayiş Büro Ekipleri önceki gün Fatih Mahallesi ve Bağlık Mahallesinde kaçak sigara satıcılarına yönelik operasyon düzenledi. Sabaha karşı yapılan operasyonda iki mahallede toplam 1500 paket kaçak sigara ele geçirildi.
SATICI GÖZALTINA ALINDI
Ayrı ayrı iki ev ve işyerine yapılan operasyon sonucunda kaçak sigaraları sattığı öğrenilen A.G isimli şahıs gözaltına alındıktan sonra adliyeye çıkarıldıktan sonra denetimli olarak serbest bırakıldı.

Yorumlar 1
şakamı 23 Şubat 2015 04:54

allah aşkına çerkezköyün tamamı artık kaçak sigara satıyor allah aşkına bu ne yaaaa 1500 paket yakalıyorsunuz ssavvı az bi para cezası kesip salıyor sonrasında ise 3 günlük satıştan tüm zararı çıkartıyor ):