16 bin 800 TL promosyon alacaklar

Edirne'nin Keşan Belediyesi'nde çalışan 220 kadrolu işçi ve memur, 3 yıllık banka promosyonu olarak 16 bin 800 TL alacak.

16 bin 800 TL promosyon alacaklar

Edirne’nin Keşan Belediyesi’nde toplamda 220 kadrolu işçi ve memuru kapsayan 3 yıllık banka promosyon ihalesi 20 Temmuz 2022 Çarşamba günü gerçekleştirildi. 

Keşan Belediyesi Meclis Toplantı Salonu’nda 9 bankanın katılımı ve açık artırma şeklinde şeffaf bir biçimde gerçekleştirilen ihaleyi; 16 bin 800 TL’lik teklifi ile Halk Bankası kazandı. 

Rekor seviyedeki promosyon ile Keşan Belediyesi çalışanları bu zamana kadarki en yüksek promosyonu almış olacaklar. 

İhale sonrası kazanan bankayı tebrik eden Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, “3 yıllık anlaşma ile söz konusu çalışanlarımız 16 bin 800 TL promosyon alacaklar. Tüm mesai arkadaşlarımıza hayırlı ve uğurlu olsun, iyi günlerde harcasınlar. Çalışanlarımızın haklarını korumak için şeffaf ve güzel bir ihale gerçekleştirdik. Halk Bankası ile belediye çalışanlarımız için rekor seviyede, bu zamana kadarki en yüksek promosyon miktarında anlaşma sağladık. Katılan tüm bankalarımıza teşekkür ediyoruz. Mesai arkadaşlarımızın mutluluğu vatandaşımıza ve Keşan'ımıza hizmet olarak geri dönecek, bunu çok iyi biliyoruz.” dedi.

Sendika yöneticileri ve belediye yönetimleri işbirliğinde, güç birliği oluşturarak rekor seviyede promosyona ulaşıldığının altını çizen Helvacıoğlu, promosyonun hayırlı olmasını diledi.
 

Çerkezköy Bakış Gazetesi
Yorumlar 1
Asgari ücretli 22 Temmuz 2022 09:48

Kimden alıp kime veriyorlar keşke bunuda hesap etseler