Grup maçları 30 Mayıs 2024 tarihinde oynanan maçlar ile tamamlanmıştı. Statü gereği grup ikincilerinin oynayacakları tek devre Play-Off müsabakalarının ikinci haftası tamamlandı.

A Grubu’nu 2. sırada tamamlayan Aydoğdu Gençlikspor, B Grubu’ndan Yavuzspor, C Grubu’ndan Çorlu Güven Spor Kulübü, D Grubu’ndan Taşkıranlar Samsungücüspor ve E Grubu’ndan Güngörmezspor Play-Off grubunda mücadele ediyor.

GÜNGÖRMEZ 7 ATTI

Grupta 2. hafta mücadelesinde 1 puanla 2. sırada yer alan Güngörmezspor, puansız olarak 4. sırada yer alan Yavuzspor ile kozlarını Çorlu Bld. Şehir Stadı’nda paylaştı. Güngörmezspor rakibini darmadağın etti ve maçı 7-2 kazanarak 4 puana ulaştı. Güngörmezspor liderliğe yükselirken, Yavuzspor puansız olarak 4. sırada kaldı.

Kuraşta 2 Avrupa şampiyonluğu kazandılar Kuraşta 2 Avrupa şampiyonluğu kazandılar

TAŞKIRANLAR TEK GOLLE GÜLDÜ

Bir diğer müsabakada 1 puanla 3. sırada bulunan Taşkıranlar Samsungücüspor ile puansız olarak 5. basamakta yer alan Çorlu Güven Spor Kulübü Ulaş Sahası’nda karşılaştı. Taşkıranlar Samsungücüspor rakibini 1-0 mağlup ederek 4 puana ulaştı ve 2. basamakta yer aldı. Çorlu Güven Spor Kulübü ise puansız olarak 5. sırada kaldı.

AYDOĞDU BAY GEÇTİ

Gruba 3 puanla başlayan ve 3. sırada yer alan  Aydoğdu Gençlikspor ise 2. haftayı BAY geçti.

2023-2024 sezonu 2. Amatör Küme Play-Off 2. Hafta Sonuçları

Yavuzspor 2-7 Güngörmezspor

Taşkıranlar Samsungücüspor 1-0 Çorlu Güven Spor Kulübü

Aydoğdu Gençlikspor - BAY

Muhabir: Tuba Turhan