20'lik Başkan

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, sosyal medyada başlayan 20'li yaşlara ait fotoğraf paylaşma akımına katıldı. Akay'ın paylaştığı fotoğraf binlerce beğeni ve yorum geldi. Aynı şekilde Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak da akıma eşiyle birlikte çekildiği fotoğrafla dahil oldu.

20'lik Başkan

Çerkezköy Bakış- 20'li yaş challenge olarak bilinen akımına katılım yoğun oldu. Challenge (meydan okuma) akımı başta Instagram olmak üzere sosyal medya mecralarında devam ediyor.
Akıma, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay'da katıldı. 20’li yaşlarına ait şapkalı bir fotoğrafını akım etiketiyle sosyal medya hesaplarından paylaşan Akay, altına da Ferhat Göçer’in “Takvim” isimli şarkısının ilk dörtlüğü olan “Yıllar mı hızlandı yoksa? Ne çabuk geçiyor upuzun günler, geceler,

"Daha dün gibi!" derler ya hani, Meğer herkes kurarmış böyle cümleler”  yazdı ve “Her neyse” notunu ekledi.
Başkan Akay’ın bu fotoğrafı binlerce beğeni ve yorum aldı.

ALBAYRAK’TAN EŞİYLE İLK DANS FOTOSU

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak da akıma eşiyle birlikte çekildiği fotoğrafla dahil oldu. Eşi Gülseren Albayrak ile dans ettiği bir fotoğrafı kalp ve çiçek emojisi ile paylaşan Albayrak, altına da “Bu dansı bana lütfeder misiniz? Kıymetli eşim Gülseren Hanım ile 20’li yaşlardan güzel bir anı” notu ekledi.