4 büyükler nikah masasında buluştu

Çerkezköy'de fanatik Fenerbahçe taraftarı olan Uğur Arslan ile Hilal Şarman, Dünya Fenerbahçeliler Günü'nde 19 ve 07 yazan takım formalarını üzerlerine giyerek saat 19.07'de nikahlandı.

4 büyükler nikah masasında buluştu

Çiftin nikah şahitleri ile nikahlarını kıyan İlçe Nüfus Müdürü de bu özel anda gönül verdikleri takımların formalarını sırtlarına geçirdi.

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Bakış Gazetesi muhabirliğinin yanı sıra İhlas Haber Ajansı’nın (İHA) Çerkezköy temsilciliğini görevini de sürdüren Uğur Arslan ile Özel İrmet Hospital Hastanesi’nde Acil Tıp Teknisyeni (ATT) olarak çalışan Hilal Şarman yaklaşık 2 yıl arkadaşlıklarının ardından evlenmeye karar verdi. Çift, hayatlarını birleştirecekleri tarihi ise gönül verdikleri takımın kuruluş tarihi olan ve Dünya Fenerbahçeliler Günü olarak kutlanan 19 Temmuz saat 19.07 olarak belirledi.


 

FORMALARLA NİKAHLARI KIYILDI

Hilal Şarman sırtında 19, Uğur Arslan ise 07 yazan Fenerbahçe formalarını giydi. Nikah şahitlerinden AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe tüm takımları temsil ederken, Bakış Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Mehmet Akif Aldoğan Beşiktaş, Kübra Bozkurt Galatasaray, Ümit Karaduman Trabzonspor, çiftin nikahlarını kıyan Çerkezköy İlçe Nüfus Müdürü Gülhan Yavuz da Galatasaray forması giydi. Davetlilerin büyük çoğunluğu da nikaha kendi gönül verdikleri takımın formasını üzerlerine giyerek geldi.


 

SAAT 19.07’DA NİKAH KIYILDI

Çerkezköy Bakış Gazetesi Haber Merkezi’nde düzenlenen nikah töreninde, saatler Fenerbahçe’nin kuruluş tarihini simgeleyen 19.07’yi gösterdiğinde Çerkezköy İlçe Nüfus Müdürü Gülhan Yavuz, çifte evlilik isteklerini bir kez daha sordu. ‘Evet’ yanıtının ardından imzalar atıldı ve Yavuz evlilik cüzdanını geline verdi. Çifti kutlayan Yavuz, bir ömür boyu mutluluklar diledi.
 

4 ÇOCUK TAVSİYESİ

Nikah şahitliği yapan AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe, çifti kutladı ve 4 çocuk önerisinde bulundu.


 

HAYALİM GERÇEK OLDU

Fenerbahçe’ye gönülden bağlı olduğunu belirten Uğur Arslan, “Hep çocukluk hayalimdi Dünya Fenerbahçeliler Gününde saat 19.07’de evlenmek. Eşimde bu isteğimi kabul etti ve sevdiğim insanla bu özel günde evlendik. Artık benim için 19 Temmuz’un iki ayrı önemi var. Biri aşkımla evlilik yıldönümüm. Bir de gönül verdiğim takımın kuruluş yıldönümü. Bizi bu özel günümüzde yalnız bırakmayan herkese teşekkür ederim.”dedi.
 

AŞK MESAİDE BAŞLADI

Kendisinin sağlık personeli olduğunu ve gittikleri olaylarda tanıştığı Uğur Arslan ile bir süre sonra sevgili olduklarını belirten Hilal Şarman, “Bana bu isteğini söyledi. Bende Fenerbahçeli olarak kabul ettim. Bizim için artık bu tarihin iki ayrı önemi var.”dedi.

Yorumlar 4
Millet 19 Temmuz 2017 22:37

Tebrik ederim.. Her iki cihanda mesut olmanız dileğiyle

kenan 19 Temmuz 2017 22:33

Nikah gazetenizde kıyıldı sanırım.

eski irmetli.. 19 Temmuz 2017 21:41

hayırlı olsun hilal..

Yusuf Hayri 19 Temmuz 2017 21:40

Rabbim mesut ve bahtiyar eylesin. Huzurlu ve mutlu günler diliyorum. Davete icabet ederdik. Ancak iş yoğunluğundan dostumuz bizi atlamış olmalı.