700 aileye yardım edildi

Çerkezköy Organize Sanayi Bölge (ÇOSB) Müdürlüğü, sosyal sorumluluk kapsamında ihtiyaç sahibi 700 aileye ramazan erzakı dağıttı.

700 aileye yardım edildi

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Organize Sanayi Bölge (ÇOSB) Müdürlüğü tarafından yeni bir sosyal sorumluluk projesi daha gerçekleştirildi. Bünyesindeki sanayicilere hizmet etmenin yanı sıra bölgesindeki vatandaşlara da yardımda bulunan ÇOSB Bölge Müdürlüğü,hazırlanan 700 erzak paketi ihtiyaç sahibi ailelere teslim etti. Çerkezköy ve Kapaklı Kaymakamlıkları Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarından alınan listeler kapsamında ihtiyaç sahibi ailelere verilen erzakı alan vatandaşlar da ÇOSB’ye teşekkür etti.

“YARDIMLARIMIZ DEVAM EDİYOR”

Konu ile ilgili ÇOSB Bölge Müdürlüğü’nden şu açıklama yapıldı: “Bölgemiz tarafından farklı sosyal sorumluluk projelerinin gerçekleştirildiği bilinmektedir. Bu kapsamda 2019 Ramazan ayı dolayısıyla Çerkezköy ve Kapaklı’da yaşayan ihtiyaç sahibi ailelere erzak dağıtımı gerçekleştirilmiştir. Firmalara iftar yemeği düzenlemek yerine ailelere erzak yardımı ulaştırılması daha anlamlı bir çalışma olmuştur. Bu kapsamda geçen yıllarda başlattığımız bu projeyi, bu yıl da devam ettiriyoruz. Amacımız, toplumsal dayanışma, paylaşma ve yardımlaşma bilincinin canlı tutulmasıdır.”

Yorumlar 1
Selcuk yilmaz 09 Mayıs 2019 18:46

Yalan konusmayin bari ne yardimi gel gor bakalim evde ne var ne yok bide 700 kisi diyorsunuz akrabalara yardim ettik demiyorsunuz