7'sinde neyse, 44'ünde de aynı

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, sosyal medya hesabından hikaye olarak 7 yaşındayken evinin bahçesinde gülerken çekilen bir fotoğrafını paylaştı. Akay'ın bu fotoğraf büyük ilgi görürken, aradan geçen 37 yılda gülüşteki tek değişen şeyin rakamlardan ibaret olduğu görüldü.

7'sinde neyse, 44'ünde de aynı

Çerkezköy Bakış - Sosyal medyada instagram hesabını aktif olarak kullanan Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, zaman zaman geçmişe dönük paylaşımlarla nostalji yapıyor.

Son zamanlarda Atatürk ve Öztark Caddesindeki alt ve üstyapı çalışmalarında yüklenici firma ve Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi kaynaklı yaşanan aksaklıklar nedeniyle yaşadığı stresli günlerden dolayı saçları dökülen, uykuları kaçan Başkan Akay, bu projeyle ilgili olumlu yöndeki yeni gelişmeler ve 2022 yılı içinde iki caddedeki çalışmaların tamamlanma hedefi yüzünü güldürmeye başladı.

7’SİNDE NEYSE 44’ÜNDE DE GÜLÜŞÜ AYNI

Akay, sosyal medya hesabından görenleri gülümseten ve geçmişe götüren bir paylaşımda bulundu. Başkan Akay, instagram hikayesinden 7 yaşındayken evinin bahçesinde gülerken çekilen bir fotoğrafı “Sanırım 1985” notuyla paylaştı. Bu hikaye büyük ilgi görürken, 7’sinde neyse 44’ünde de gülüşü aynı yorumlarına neden oldu.

Yorumlar 3
İlhan uysal 15 Nisan 2022 21:47

Yollar caddeler perişan. Cam şişeler. Birikim alanları boşaltılmıyor. Şikayet ciyim

14 Nisan 2022 02:05

2022 de bitsin. Köpekler gibi havlamazsam chp li ler gibi olayım..

ayşe 13 Nisan 2022 09:16

ne yapalım yani bırakın boş haber yapmayı.