86 bin TL toplandı

Türk Hava Kurumu (THK) Çerkezköy Şube Başkanı Mustafa Zümbül, fitre ve zekt çalışmalarından 86 bin TL toplandığını açıkladı. Zümbül, destekte bulunan herkese teşekkürlerini iletti.

86 bin TL toplandı

Türk Hava Kurumu (THK) Çerkezköy Şube Başkanı Mustafa Zümbül, fitre ve zekât çalışmaları ile ilgili açıklamalarda bulundu. Şube binasında basın mensupları ile bir araya gelen Zümbül, “2019 fitre ve zekât faaliyetini tamamladık. Ramazan ayı içerisinde yürüttüğümüz çalışmalarımızı sonlandırdık. Bununla ilgili de vatandaşlarımızı bilgilendirmek istedik. Çerkezköy ve Kapaklı ilçemizde bizlere destek olan Kaymakamlık, Belediye, İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerimiz, muhtarlar, esnaf arkadaşlar ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Yönetim kurulumuz ile birlikte yürüttüğümüz çalışma bizi oldukça memnun etti. 4 günlük çalışma ile 15 bin 113 zarf dağıttık. Geri toplama işleminin ardından ise 86 bin TL’lik bir gelir elde ettik. Geçtiğimiz sene bu rakam 68 bin 519 TL idi. Günümüz koşullarında bu yıl gelirimizin artması bizi ayrıca mutlu etmiştir. Bizlere destek olan herkese bir kez daha teşekkür ediyorum.” dedi.
Zümbül, gelirlerin artışını neye bağlıyorsunuz sorusuna ise, “Vatandaşların bize karşı olan güveni ve teveccühü. Tecrübeli oluşumuzun da buna katkısı oluyor.  Sağ olsunlar bize her zaman yardımcı olmaya çalışıyorlar. Hepsine teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandı.