Eski Bağlar Caddesinde yol bakım çalışmaları tamamlandı

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından sürdürülen çalışmalar kapsamında Çorlu'nun Eski Bağlar Caddesi yolunda başlatılan BSK sıcak asfalt yol bakım ve onarım çalışmaları tamamlandı.

Eski Bağlar Caddesinde yol bakım çalışmaları tamamlandı

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, il genelinde ulaşım kalitesini arttırmak ve yol ağını güçlendirmek amacıyla yol yapım, onarım ve bakım çalışmalarının mesai mefhumu gözetmeden devam ettiği belirtildi,

“YAŞANILABİLİR BİR TEKİRDAĞ İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYORUZ”

Konu ile ilgili açıklama yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, "Büyükşehir Belediyesi olarak mesai mefhumu gözetmeden büyük bir titizlikle 11 ilçemizde yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Vatandaşlarımıza en iyi hizmeti vermek ve altyapıdan üstyapıya, ulaşımdan sosyal hizmetlere kadar daha yaşanılabilir bir Tekirdağ için var gücümüzle çalışmaya, proje üretmeye devam ediyoruz. Çorlu ilçemizde BSK sıcak asfalt yol bakım ve onarım çalışmalarını tamamladığımız Eski Bağlar Caddesi'nin vatandaşlarımıza ve ilçemize hayırlı olmasını diliyorum." dedi.
 

Çerkezköy Bakış Gazetesi