Adaylığını vapurda açıkladı

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu üyesi olan iş insanı Mustafa Ogün Asıl, 2024 yerel seçimlerinde Saray Belediye Başkanlığı'na aday adayı olacağını 866 gün önceden duyurdu.

Adaylığını vapurda açıkladı

Çerkezköy Bakış- Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Demokrasi ve Özgürlükler Adası’na gezi düzenlendi. Geziye Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva’nın yanı sıra ÇTSO meclis üyeleri ve komite üyeleri katıldı.

“ADAY ADAYIYIM”

Vapur ile adaya seyahat sırasında ÇTSO Yönetim Kurulu üyesi de olan Asıl, 31 Mart 2024 günü yapılması öngörülen yerel seçimlere 866 gün varken flaş bir açıklama yaptı. Asıl, Kozuva ve meclis üyeleri sohbeti sırasında yerel seçimlerde CHP’den Saray Belediye Başkan aday adayı olacağını duyurdu.

KOZUVA’DAN DESTEK

Asıl’ın aday adaylığının şimdiden hayırlı olmasını dileyen 2019 yerel seçilerinde AK Parti’den  Çerkezköy Belediye Başkan Adayı olan Kozuva, Mustafa Ogün Asıl’ın aday adaylığını Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası’nın kurumsal kimliği haricinde şahsi olarak desteklediğini ifade etti.