Ak gençlerden çat-kapı sürpriz

AK Parti Çerkezköy İlçe Gençlik Kolları yönetimi, partiye yeni üye olan gençleri evlerinde yaş pasta ile ziyaret ederek sürpriz doğum günü kutlaması gerçekleştiriyor.

Ak gençlerden çat-kapı sürpriz

Çerkezköy Bakış - AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Abdullah Sönmez ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, güzel bir çalışmaya imza attı. Bu kapsamda partiye yeni üye olan gençlerin doğum günleri belirlendi. Ardından da Gençlik Kolları kontenjanından Cumhur İttifakı AK Parti Çerkezköy Belediye Başkan adayı Süleyman Kozuva’nın meclis üyesi listesine giren Ahmet Yıldırım ve Ahmet Akyol, beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ellerinde pasta çat-kapı üyeleri evlerinde ziyaret ederek doğum günlerini kutluyor.
Meclis üyesi adayı Ahmet Yıldırım, 1 hafta içinde 15 yeni seçmenin doğum gününü kutladıklarını belirterek, “Bu ziyaretlerimiz kapsamında ilk kez oy kullanacak olan kardeşlerimiz  de oldu.  Bunlardan biri de engelli kardeşimiz Meliha Bektaş. Çat-kapı ziyaretlerle onların doğum gününü kutlayarak mutluluklarına ortak olmaya çalıştık. Çok güzel tepkiler alıyoruz. Bunu da sürekli yapacağız. Yaparsa Kozuva yapar düsturuyla durmadan çalışacağız ve ziyaretlerimize devam edeceğiz” dedi.