Abdullah Öğe: Çalmadık kapı bırakmayacağız

AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe, Kızılpınar ve Veliköy Mahallesinde vatandaşları ve esnafı ziyaret ederek onların istek, şikayet ve taleplerini dinledi. Öğe, çalmadık kapı bırakmayacaklarını belirterek, iyi ve kötü günde har zaman vatandaşların yanında olduklarını söyledi.

Abdullah Öğe: Çalmadık kapı bırakmayacağız

Çerkezköy Bakış - Yerel seçim çalışmalarını kapsamında sahaya inen AK Parti Çerkezköy İlçe Teşkilatı, vatandaşlarla  ve esnafla bir araya gelmeyi sürdürüyor. Bu kapsamda İlçe Başkanı Abdullah Öğe, beraberindeki Yönetim kurul üyeleri ile birlikte Kızılpınar ve Veliköy Mahallesinde çeşitli ziyaretlerde bulundu. Esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Öğe, onların istek, talep ve şikayetlerini dinledi.
1,5 YIL KALDI
Vatandaşların iyi ve kötü günlerinde her zaman vatandaşların yanında olduklarını belirten AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe, “Göreve geldiğim günden bu yana her zaman vatandaşlarımızla bir araya geldik. Onlarla sevindik, onlarla üzüldük. Ekip arkadaşlarıma da her zaman söylüyorum ‘çalmadık kapı bırakmayın’ diye. Öyle de yapıyoruz ve vatandaşlarımla dertleşip, onların yanında oluyoruz.  Ziyaretlerimizde vatandaşların mevcut yerel yöneticilerden oldukça şikayetçi olduğunu gördük. Özellikle Kızılpınar ve Veliköy mahalle sakinleri, mahallelerine bir yatırımın yapılmamasından yakındı. Yerel seçimlere 1,5 yıl gibi bir zaman kaldı. Vatandaşlarımız 1,5 yıl sonra AK belediyecilik ile tanışacak ve bu güne kadar görmediği bütün hizmetleri fazlasıyla alacak. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın.“ dedi.

banner287

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2017, 18:56

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
muhtar
muhtar - 1 yıl Önce

siz şakamısınız yaaaa çerkezköyde vahap akaya 2, dönem başkanlık hayırlı olsun siz mehter marşı aile gelirken vahap akay izmir marşı ile yoluna devam ediyor muhalefet olsun diye boş lak lak yapmayın

...
... - 1 yıl Önce

10 sene çerkezköyü yöneten, çamurdan sudan kurtulmak için pantolonu çorabın içine sokturarak gezdiren, çerkekzöyün ortasında zodyak botlarla fink atılan belediye ak değilmiydi?

Bülent Akkoç
Bülent Akkoç - 1 yıl Önce

hayaller hayaller hayaller.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306