AK Gençler sınır tanımıyor

AK Parti Çerkezköy İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından başlatılan kampanya çerçevesinde Diyarbakır’da maddi imkansızlıklar içerisinde bulunan 1000 öğrencinin kırtasiye ihtiyacı karşılanacak. AK Parti Çerkezköy İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Can Danyeli, 12 Şubat’ta Diyarbakır’ı ziyarete edeceklerini belirterek kırtasiye malzemelerini öğrencilere teslim ettikten sonra kimsesizler yurdundaki çocuklara çeşitli hediyeler takdim edeceklerini söyledi.

AK Gençler sınır tanımıyor
ÇerkezköyBakış - AK Parti Çerkezköy İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından başlatılan kampanya çerçevesinde Diyarbakır’da yardıma muhtaç 1000 öğrenciye kırtasiye malzemesi dağıtılacak.
“KIRTASİYE MALZEMESİ VE SÜRPRİZ HEDİYELER GÖTÜRECEĞİZ’’
AK Parti Çerkezköy İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Can Danyeli, birim başkanlarıyla birlikte dün yaptığı toplantının ardından yazılı bir açıklama yaparak çalışmalar hakkında bilgilendirmede bulundu. Danyeli, birim başkanlarıyla birlikte 12 Şubat Salı günü Diyarbakır’a gideceklerini söyleyerek “Kırtasiye ihtiyaçlarında noksanlık olduğu tespit edilen 1000 öğrencinin kırtasiye malzeme ihtiyacını karşılayıp Diyarbakır Kimsesizler Yurdu’nda yaşayan tüm çocuklara sürpriz hediyeler götüreceğiz.’’ Dedi.
“BİZLERİ ONURE EDİYORLAR’’
Göreve geldiğinde “Ak Partili Çerkezköy İlçe Gençlik Kolları’na hudut çizilmez’ şeklinde konuştuğunu söyleyen Mehmet Can Danyeli “Bizim ilgi alanımız,odak alanımız canlının yaşadığı her alan, her mekandır. Sadece Çerkezköy ile sınırlı kalmak elbette doğru bir davranış olmazdı. Diyarbakır’dan her gün telefonlar, mesajlar alıyoruz. Diyarbakır’a gidecek olan ekibimize onure eden bizleri tekrardan ne kadar doğru bir projede olduğumuzu hatırlatan intibalar alıyoruz.’’ Diye konuştu.
“KARDEŞLİĞİMİZİ TESCİLLEMEYE GİDİYORUZ’’
banner287
‘Yüzyıllar boyu milletimiz en doğusundan en batısına aynı coğrafyanın suyunu, havasını, toprağını kullanmış bu toprakların diyetini atalarının kanlarıyla ödemiştir’ diyerek sözlerini sürdüren Danyeli: “Bizler aynı dinin mensubu, aynı toprakların ortak sahibi yurttaşlar olarak yıllardır görmediğimiz kardeşlerimizi görmeye, hasret gidermeye gidiyoruz. Orada da bulunan anne ve babalarımızın halini hatırını sormaya gidiyoruz. Çünkü annede, babada, çocukta her yerde aynıdır ve hepsi birer yürek taşır. Ben o yürekleri kazanmaya kardeşliğimizi bir kez daha tescillemeye Diyarbakır’a gidiyoruz.’’
“MİLLİ BİRLİK VE BÜTÜNLÜĞE KATKI SAĞLAMASINI TEMENNİ EDİYORUM’’
Projelerinin Milli birlik ve bütünlüğe katkı sağlamasını temenni eden Mehmet Can Danyeli şunları söyledi: “Bizlerde Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın kardeş milletlerin kaderini tayin edecek bu sürece karınca misali katkıda bulunuruz diye yola çıkıyoruz. Programımız Salı sabahı başlayacak olup, ihtiyaç sahibi okullardaki öğrencilerin ziyareti, valilik ziyareti, kimsesizler yurdu ziyareti ve son olarak İl başkanlığımızın ziyareti ile programımızı sonlandıracağız. Bizlere bir ihtiyacınız var mı diye soran tüm hemşehrilerimize de şunu söylemek istiyorum; Allah hepinizden ve verdiğiniz desteklerden razı olsun. Bu millet üstüne düşeni bu programı destekleyerek, yani kardeşliğimizi bir kez daha tescilleyerek bu projeye en büyük desteği yaptı. Daha fazla desteğe ne gerek var.’’


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 11:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306