AK Parti Gençlik Kollarından örnek davranış

AK Parti Çerkezköy Gençlik Kolları tarafından organize edilen programda, Kızılay’a 27 ünite kan bağışında bulunuldu.

AK Parti Gençlik Kollarından örnek davranış

Çerkezköy Bakış - Kan acil değil, sürekli ihtiyaç. 1 ünite kan ile 3 kişi hayata tutunabiliyor. Bu bilinçle yola çıkan AK Parti Çerkezköy Gençlik Kolları örnek bir davranışa imza atarak kan bağışı kampanyası başlattı. 2009 yılından beri düzenlediği kan verme etkinliğini bu yıl da devam etti.
Teşkilat binasında, AK Parti İlçe Başkanı Abdullah Öğe, yönetim kurulu ve gençlik kollarının da katıldığı kan verme etkiliği düzenlendi. Etkinlikte Öğe’de kan bağışında bulundu.

banner287
Burada kan vermenin önemine de vurgu yapan Öğe, “Kan her zaman ihtiyaç. Özellikle kış aylarında kan ihtiyacı daha fazla oluyor. Onun için bu mevsim de yapmak istedik. Düzenli kan bağışı yapmak gerçekten çok önemli hem kendi sağlığımız açısından, hem de ihtiyaç sahiplerine yardımda bulunmuş oluyoruz. Bu aslında bir görev. Gençlik kollarımızı da tebrik ediyorum. Her yıl düzenli bir şekilde devam ettireceğiz bunu. Teşkilatımızda sadece siyasi çalışmalar değil, bu tür etkinlikler de yapıyoruz. Bu gün olduğu gibi bundan sonra da bu tarz çalışmalarımızı titizlikle sürdüreceğiz.” diye söyledi.
Türk Kızılay’ı görevlileri tarafından burada 27 ünite kan topladı.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306