AK Parti İl Danışma Toplantısı’nı Mars’ta yapacak

AK Parti Çerkezköy İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Can Danyeli, yazdığı mektupta 2071 yılından partililere seslendi. 2071 yılı Ocak ayı İl Danışma Kurumu toplantısının Mars’ta yapılacağını söyleyen Danyeli mektubunda “bu günlerde uzay araçları 2012 yılı arabaları gibi çoğaldı ve erişebilir düzeye erişti. İngiltere hukuktaki üstünlüğünü, ABD eğitimdeki üstünlüğünü Türkiye’ye bırakmıştır. Avrupa ve Yunanistan krizi hala devam etmektedir. Son çare olarak Avrupa bütün kaynaklarını insan klonlama teknolojisine yatırmış olup Davos Fatihi’nin aynısından üretme çabasındadır.’’ ifadelerine yer verdi.

AK Parti İl Danışma Toplantısı’nı Mars’ta yapacak
• EMRAH ÇOĞALAN
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - AK Parti Çerkezköy İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Can Danyeli, 2071 yılından partililere seslendi.
 “2071 HEDEFLERİMİZE DE ULAŞTIK’’
Yazdığı mektupta 2071 yılındaki Türkiye’nin durumu hakkında bilgi veren Danyeli, “siz değerli AK Parti çalışanlarının çalışmaları şükürler olsun ki netice vermiş durumdadır. Başbakanımızın 2023 hedeflerine ulaşalı çok oldu ve 2071 yılına gelindi. Tekrardan hamd ve senalar olsun ki hedeflerimiz şaşmadı ve 2071 yılı hedeflerimizin hepsine de ulaştık. Partimizin 71’nci kuruluş yılındayız. Genel Başkanımız değişmedi ve hala Recep Tayyip Erdoğan görevinin başında. Başbakanımızın 117’nci yaşını Şubat ayında kutlama hazırlıklarına girmiş bulunmaktayız. 2001 yılında çalışmalarına başlanılan yaşlanma karşıtı ilaç hazırlanmış olup, Türkiye’de insan ömrü alabildiğine uzamıştır. Bu ilacın ismi de AK Parti’dir. AK Parti’de aktif olarak çalışan kimselerin yaşlanmadığı gözler önüne serilmiştir.” açıklamasında bulundu.
“DİĞER PARTİ ÜYELERİ BİZE ÜYE OLMAK İÇİN KUYRUKTA BEKLİYOR’’
banner287
2071 yılının siyasi durumundan da bahseden Danyeli, “en önemli konu AK Parti’ye muhalefet yapan tüm partilerin şu zamanlarda AK Parti teşkilatında gönüllü çalışmak için partimizin genel merkezi önünde üyeliklerinin onaylanmasını bekledikleri görülmüştür. 2071 yılında artık sadece Anadolu’da değil tüm dünyada ki insanların yurtlarını olmasa da gönüllerini fethetmiş durumdadırlar. Başbakanımızın 2012 de en önem verdiği konuların başında sanayi ve yerli üretim geliyordu. Belki inanmayacaksınız ama Türkiye ihracatta ve teknolojide Dünya devleri arasında yerini almış bulunmaktadır. Bu vesileyle dünyada değil diğer tüm yaşanabilir gezegenlerde AK Parti teşkilatlanması ve yapılanmasına başlanmıştır.”  İfadelerine yer verdi.
“İL DANIŞMA TOPLANTIMIZA YERLİ UZAY MEKİĞİ İLE GİDECEĞİZ’’
Mektupta, 2071 yılı Ocak ayı İl Danışma Kurulu toplantısının İl Başkanı Ahmet Kambur başkanlığında Mars’ta yapılacağını anlatan Mehmet Can Danyeli şöyle devam etti: “Mars’a ulaşımı düşünmeyin çünkü, Başbakanımız Hattat’a 2012 yılında senden uçak istiyorum demişti. 2023’te çıtayı yükseltti ve bu sefer de uzay aracı istedi. Şu günlerde uzay araçları 2012 yılı arabaları gibi çoğaldı ve erişebilir düzeye erişti. Yani İl Danışma toplantımıza yerli üretim uzay mekiği ile gideceğiz.”
HERKES TÜM ÜSTÜNLÜĞÜNÜ TÜRKİYE’YE BIRAKTI
İnsan Hakları ve Demokrasiden de bahsedilen mektup da Danyeli şu ifadelere yer verdi: “gerçek hayatta yasaların artan suç oranını göz önüne alarak kullanılabilir olmadığını görüp, İngiltere Hukuktaki üstünlüğünü, ABD eğitimdeki üstünlüğünü Türkiye’ye bırakmıştır. Avrupa ve Yunanistan krizi hala devam etmektedir. Son çare olarak Avrupa bütün kaynaklarını insan klonlama teknolojisine yatırmış olup Davos Fatih’inin aynısından üretme çabasındadır. 2071 yılında bu gelişmeler yaşanırken, biz 2071 AK Gençlik Çerkezköy Gençlik Kolları olarak, bizleri 2071’e taşıyan siz değerli AK Parti gönüldaşlarına gönülden teşekkür ediyoruz. İyi ki torunlarınızı düşünerek hareket etmişsiniz. Bu millet sizinle gurur duyuyor ve iyi ki varsınız diyoruz.”

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 18:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
abdullah esasdayı
abdullah esasdayı - 6 yıl Önce

davos fatihimiş mavi marmaranın fatihi kim oluyor o zaman bunlar sahte kabadayılıktan başka birşey bilmiyor .bide önem verdiklerinin arasında yerli üretim yerli sanayi geliyormuş akp nin siz ancak cahilleri kandırırsınız siz ne kadar milli sanayi varsa sattınız .*türk telekom, arap'ın.

*telsim ingiliz'in.

*kuşŸadası limanı israilli'nin.

*izmir limanı hong konglu'nun.. .

*araç muayene işŸi alman'ın.

*başŸak sigorta fransız'ın.

*adabank kuveytli'nin.

*iett garajı dubaili'nin.

*avea lübnanlı'nın.

*petkim? ermeni'nin. (kazak'a sattık, dediler. kazağŸı bi çıkardık..

*ermeni...)

*rakı , amerikalı'nın.

*finansbank yunanlı'nın...

*oyakbank hollandalı'nın.

*denizbank belçikalı'nın.

*türkiye finans kuveytli'nin.

*teb fransız'ın.

*cbank israilli'nin.

*mng bank lübnanlı'nın.

*alternatif bank yunanlı'nın.

*dışŸbank hollandalı'nın.

*şžekerbank kazak'ın.

*yapı kredi'nin yarısı italyan'ın.

*turkcell'in yarısı finli'nin rus'un.

*beymen'in yarısı amerikalı

SAMİ
SAMİ - 6 yıl Önce

dolu işlerle uğraşsınlar bizde saygı duyalım saygımızı gösterelim,ama boyle içiboş sadece insanlar gülsün diye yapılan boş şeylere kimse saygı duymamızı beklemesin.gençlik kollarının işi butur boş şeyler değil..

Vatandaş
Vatandaş - 6 yıl Önce

gençlik kolları başkanı olan bu arkadaşın verdiği demeçlerin tamamını okumaya gücüm yetmedi. tamamını okumuş olan bir arkadaş varsa kendisinden bir ricam olacak. acaba gençlik kolları başkanı olan bu arkadaş kendisine ne içirildiğini de yazmış mı? bu neyin kafasıdır yahu?

çılgınlaaaarrrrr
çılgınlaaaarrrrr - 6 yıl Önce

bunların tepeden tırnağa çılgın olduklarını biliyordukta bu kadarını beklemiyorduk doğrusu. toplantıyı marsta yapacakmış.hemde kendi ürettiği uzay gemisiyle. o gemi marsta arıza yapar inşallahta bu millet sizden sonsuza kadar kurtulur.

ERSİN
ERSİN - 6 yıl Önce

bu ne be kardeşi̇m sabah sabah.bunlarin tümü uçmuş.

Ne Mutlu Türküm Diyene
Ne Mutlu Türküm Diyene - 6 yıl Önce

akp kapisinda dolaşanlar i̇kti̇dar ni̇metleri̇nden vurgun yapma peşi̇nde olanlardir.akp de kisa yoldan köşe dönmeye çalişan taklacilarla di̇ğer parti̇ üyeleri̇yle kariştirmak terbi̇ye kurallarini aşar

bu neyin kafasıdır
bu neyin kafasıdır - 6 yıl Önce

çaresiz kalan avrupa ülkeleri son çare olarak davos fatihini ( recep beyi kastediyor heralde) klonlamak için uğraşıyolarmış. :)))) işte bunların hallerini gözler önüne seren bir manzara daha. kendine yakıştıran bunların peşinden gitsin. hiç olmazsa dünya gözüyle marsı görür değilmi :))

trakyalı
trakyalı - 6 yıl Önce

bunca yıllık trakyalıyım böyle kafa görmedim :)
her ne kullanıyorsan söyle bilelim bizim de kafamız böyle güzel olsun..


SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306