AK Parti Kapaklı İlçe Teşkilatı ziyaretlerini sürdürüyor

AK Parti Kapaklı İlçe Başkanı Ali Osman Orhan beraberinde meclis üyeleri ve AK Parti Kapaklı İlçe Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte Kapaklı Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ne ziyarette bulundu. Ali Osman Orhan, ziyarette dernek başkanı Kadir Arıcı’dan dernek çalışmaları hakkında bilgi alarak faaliyetlerinde başarılar diledi.

AK Parti Kapaklı İlçe Teşkilatı ziyaretlerini sürdürüyor
ÇerkezköyBakış - AK Parti Kapaklı İlçe Teşkilatı, Kapaklı’daki sivil toplum kuruluşlarına gerçekleştirdiği ziyaretleri sürdürüyor.
ZİYARETLER SÜRÜYOR
AK Parti Kapaklı İlçe Başkanı Ali Osman Orhan beraberinde meclis üyelerinden İrfan Demir, Ali Doğuş, İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevgi Aksoy ve AK Parti Kapaklı İlçe Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte önceki akşam saat 19.00’da Kapaklı Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ne ziyarette bulundu.
ARICI TEŞEKKÜR ETTİ
AK Partili heyeti Kapaklı Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Kadir Arıcı ile dernek yönetim kurulu üyeleri karşıladı. Kadir Arıcı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek AK Partili heyete teşekkür etti.“ADINA UYGUN FAYDALI ÇALIŞMALAR YAPIYOR’’
Ziyarette konuşan AK Parti Kapaklı İlçe Başkanı Ali Osman Orhan,  Kapaklı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin Kapaklı’da birçok faydalı çalışma gerçekleştirdiğini ifade ederek “Kapaklı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği oldukça farklı bir yerde, dernek adına uygun çalışmalar yapıyor. Biz bu noktada kendilerine yönetimim adına teşekkür ediyorum.” Şeklinde konuştu.
banner287
“İLK DEFA BİR SİYASİ PARTİ ZİYARET EDİYOR”
Bugüne kadar hiçbir siyasi partinin kendilerini ziyaret etmediğini kaydeden Kadir Arıcı “İlk kez bir siyasi parti bizleri ziyaret ediyor. Çok mutlu olduk.’’ Dedi. Dernek faaliyetleri hakkında bilgi vererek sözlerini sürdüren Arıcı, “Derneğimiz bir hemşeri derneği değildir. Kapaklı’da yaşayan her bölgeden insanımızın üye olabildiği, sosyal yardım alabildiği bir dernektir.” İfadelerini kullandı. Arıcı, eski dernek yerlerinden alelacele çıktıklarını söyleyerek “Bize bir karar tebliğ edilmeden derneğimizi boşaltmak zorunda kaldık.’’ Dedi.
MEZARLIĞIN DURUMU DA KONUŞULDU
Ziyarette Kapaklı girişindeki mezarlığın durumu da konuşuldu. Mezarlıkla ilgili AK Parti’nin büyük hassasiyet göstereceği dile getirildi. Ziyaret karşılıklı sohbetin ardından sona erdi.
Haber: Savaş Akyıldırım

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2014, 18:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306