AK Parti Kapaklı Kadın Kollarından karanfil jesti

AK Parti Kapaklı İlçe Kadın Kolları yönetimi tüm dünyada kutlanan 8 Mart Dünya Kadınlar günü dolayısıyla Kapaklı’da bulunan kamu kurum ve kuruluşları gezerek kadınlara karanfil dağıttı.

AK Parti Kapaklı Kadın Kollarından karanfil jesti
ÇerkezköyBakış - 8 Mart Dünya Kadınlar günü dolayısıyla AK Parti Kapaklı Kadın Kolları ve İlçe Yönetimi bayanlara karanfil hediye etti.
TEK TEK KARANFİL DAĞITTILAR
AK Parti Kapaklı İlçe Kadın Kolları Yönetimi, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla dün Kapaklı Belediyesi, Çerkezköy Devlet Hastanesi Kapaklı Binası ve ilçedeki okulları ziyaret ederek buralarda görev yapan kadınlara karanfil dağıttı.
İLK DURAK KAPAKLI BELEDİYESİ OLDU
Düzenlenen programa Kapaklı Belediyesi’nden başlayan AK Partililer binadaki tüm birimlere girerek çalışan kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayarak günün anlam ve önemini gösteren birer karanfil hediye ettiler. Partililer daha sonra Devlet Hastanesi Kapaklı Binası ve ilçedeki okullara giderek kadınlara karanfil dağıttılar.
banner287
BAYANLAR HERGÜN HATIRLANMALI
Karanfil dağıtımında AK Parti Kapaklı İlçe Başkanı Ali Osman Orhan, AK Parti Kapaklı İlçe Kadın Kadın Kolları Başkanı Sevgi Aksoy, Kapaklı Belediye Meclis Üyeleri İrfan Demir, Ruhi Özden, Kadın Kolları Yönetimi ve İlçe Yönetiminden isimlerin de yer aldı. Programı organize eden Sevgi Aksoy, “Tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutluyorum. Kadınların senede bir gün değil her gün hatırlanması gerekiyor. Bu güzel günde kadınlarımızı ziyaret etmek, kendilerine karanfil dağıtmak istedik'' dedi.Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2014, 08:59
YORUM EKLE
YORUMLAR
mehmet eran
mehmet eran - 6 yıl Önce

milletin keyfi yerindeeeeeeeee

mehmet bedir
mehmet bedir - 6 yıl Önce

bunlar sadece gösteriş baka bişey deyil kimiğn derdine çare oldular devlet veriyo parayı bunlar geziyorlar laylay lom

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510