AK Parti kıraathane ziyaretlerini sürdürüyor

Kıraathane ziyaretlerini sürdüren AK Parti Çerkezköy İlçe Yönetimi, İstasyon Mahallesi’nde Tepe Kıraathanesi’ni ziyaret ettiler. Ziyarette Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem vatandaşlardan gelen sorularını yanıtlayarak yapacakları çalışmaları anlattı.

AK Parti kıraathane ziyaretlerini sürdürüyor
ÇerkezköyBakış - AK Parti Çerkezköy İlçe Yönetimi kıraathane ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.
TEPE KIRATHANESİ’Nİ ZİYARET ETTİLER
Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem, AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Alaettin Demirbağ, Çerkezköy Belediye Başkan Yardımcıları Dr. Gökhan İnce ile Habip Bilgin, İl Genel Meclis Üyeleri Hasan Karaca, Abdurrahman Çiçek ile AK Parti Çerkezköy İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri İstasyon Mahallesi Tepe Kıraathanesi’ne ziyarette bulundular.
“ÇALIŞMA YAPACAĞIZ’’
Ziyarette mahalli Feyzullah Toprak Mevkii’nin bir kısmı, Mimar Sinan Mevkii ile Çaylak Sokak’ta kat sayısından bahsederek Belediye’nin her hangi bir çalışması olup olmayacağını sordu. Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem, Feyzullah Toprak Mevkii’nin bir kısmı ile Çaylak Sokak mevkiinde heyelan riski bulunduğunu söyleyerek “Yaptırdığımız zemin etüdü çalışmasında heyelan riski ortaya çıktı. Bununla ilgili bir çalışma yapacağız. Buradaki halkı da mağdur etmek istemiyoruz. Yine Mimar Sinan civarındaki yapılardan da kat sayısı kanuna uymayan yapılar var. Bu bizden önceki yönetimin kabahati ancak, bununla ilgili de bir çalışma yapacağız.’’ Dedi.“ÜST GEÇİT YAPTIK KULLANAN YOK’’
Tepe Yolu üzerinde yapılan üst geçidin kullanılmamasından rahatsızlık duyduğunu söyleyen Ali Ertem “Üst geçidin yapılması için bizlere sürekli başvuranlar şimdi üst geçidi kullanmıyorlar. Henüz üst geçidi kullananı görmedim.’’ Diye konuştu.
“PERSONEL SERVİS GÜZERGÂHI DEĞİŞMEYECEK’’
Personel servislerinin güzergâhının değişip değişmeyeceği ile ilgili bir soruyu da yanıtlayan Başkan Ertem, “Servis güzergahlarının şu an değişmesi mümkün değil, kaldı ki servis güzergahlarını sadece biz belirlemiyoruz. İlçe trafik komisyonu ile birlikte bu kararı alıyoruz.’’ İfadelerine yer verdi.  “YIL SONUNA KADAR TAMAMI DEĞİŞECEK’’
Şehir içi yolcu taşımacılığı yapan minibüslerin mevcut ihtiyaçlara cevap vermediğini belirten Ertem “Minibüsler yenileriyle değiştirilecek. İlk olarak 4 araç geldi. Bu yılsonuna kadar 55 aracın tamamı değişecek. Yeni gelen araçlar daha geniş olacak. Ayrıca Tepe Emlak Yolu üzerinde EDS, radar, MOBESE kuracağız.’’ Diye konuştu.  
KIRAATHANE ZİYARETLERİ DEVAM EDECEK
Tepe Kıraathanesi’nin ardından partililer çevrede bulunan diğer kahveleri de ziyaret ettiler. AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Alaettin Demirbağ, şunları söyledi: “Ziyaretlerimizi gerçekleştirmeye, halkımızın dertlerini sıkıntılarını dinlemeye devam edeceğiz. Biz vatandaşlarımız için bu görevin başındayız. Hizmet için buradayız. Çerkezköy’ün her noktasında ziyaret ve hizmet devam edecek.”

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 10:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510