AK Parti Kızılpınar Belde Kadın Kollarında yeni dönem

AK Parti Kızılpınar Belde Kadın Kolları Başkanlığı’na Sevim Çınar atandı. AK Parti Kızılpınar Belde Başkanı Kamil Yiğit, belde kadın kolları eski başkanı Feyza Taş’ın işlerinin yoğunluğu nedeniyle yönetimden istifa ettiğini söyleyerek yeni belde kadın kolları başkanı Sevim Çinar ile yönetimine başarılar diledi.

AK Parti Kızılpınar Belde Kadın Kollarında yeni dönem
ÇerkezköyBakış - AK Parti Kızılpınar Belde Kadın Kolları Yönetimi’nde görev değişikliğine gidildi.
BELDE KADIN KOLLARI BAŞKANLIĞINDA YENİ DÖNEM
AK Parti Kızılpınar Belde Kadın Kolları Başkanı Feyza Taş’ın istifası ile boşalan Belde Kadın Kolları Başkanlığı’na Sevim Çinar getirildi.
ESKİ BAŞKANI TEŞEKKÜR ETTİ
AK Parti Kızılpınar Belde Başkanı Kamil Yiğit, belde kadın kolları eski başkanı Feyza Taş’ın işlerinin yoğunluğu nedeniyle istifasını sunduğunu açıklayarak, “Kendisine ve yönetim kurulu üyelerine şimdiye kadar yaptıkları özverili çalışmalardan ötürü teşekkür ediyoruz. Partimiz içerisinde bulunduğu süre içerisinde oldukça verimli çalışmalarda bulundular.’’ Dedi.
banner287
YENİ YÖNERİME BAŞARILAR DİLEDİ
Belde Kadın Kolları Başkanı Sevim Çinar ile ekibine hayırlı olsun temennisinde bulunan Yiğit “Hazırladığımız yeni yönetim listesini AK Parti İlçe Başkanımız Alaettin Demirbağ ile İlçe Kadın Kolları Başkanımız Nuran Yeşil’e sunduk. Sunduğumuz listeyi desteklediler, ardından da yeni kadın kolları yönetimi göreve başladı.’’ Diye konuştu. Katkılarından ötürü Alaettin Demirbağ ile Nuran Yeşil’e teşekkür eden Yiğit “Yeni yönetimimiz ile birlikte yerel seçimlere hazırlanacağız. Yeni kadın kolları yönetiminin Kızılpınar’da oldukça başarılı olacağına inanıyorum.’’ Dedi.
İŞTE YENİ YÖNETİM
Sevim Çinar’ın başkanlığında oluşturulan yeni belde kadın kollarında Özgül Karabaş Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanı; Zeynep Aras, Dış İlişkiler Başkanı; Berna Küçükyılmaz, Tanıtım ve Medya Başkanı; Büşra Altun, Belde Sekreteri; Hasiye Karabulut, Halkla İlişkiler Başkanı; Gönül Orak, Sosyal İşler Başkanı; Remziye Çelik, Seçim İşleri Başkanı; Aysel Altun, Teşkilat Başkanı; Ayşegül Coşkun Güner, Ar-Ge Başkanı; Semen Denizci, Yerel Yönetimler Başkanı; Sevim Sasa, Ekonomik İşler Başkanı; Serpil Arabacı, Zekiye Karakulak ile Nurcan Kavas yönetim kurulu üyesi olarak görev yapacak. 

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2014, 14:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner510