AK Parti’de büyük buluşma

Ak Parti Tekirdağ İl Başkanlığı’nın organizesiyle dün Büyük Buluşma programı düzenlendi.

AK Parti’de büyük buluşma
Çerkezköy Bakış - Ak Parti Tekirdağ İl Başkanlığı’nın organizesiyle dün Büyük Buluşma programı düzenlendi. Programa partinin kuruluşundan beri görev yapmış il başkanları, milletvekilleri, belediye başkanları, il genel meclis üyeleri, kadın ve gençlik kolları başkanları ve milletvekili adayları katıldı.

“ORTAK İYİLİK BUDUR”

AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Ahmet Akçay, programın açılışında yaptığı konuşmada “Farklı dönemlerde, farklı unvanlarla, farklı mekanlarda da olsa, buradaki insanlar, sizler-bizler, abiler-kardeşler, hepimiz ortak bir iyilik için çalışan insanlarız. Ortak iyilik şudur. Bu millet düştüğü yerden kalksın. Bu medeniyet yeniden insanlığa adalet, merhamet, paylaşma ve kardeşliğin lezzetini tattırsın. Bu coğrafya yeniden huzurun, selametin, emin olmanın adresi olsun. Yeryüzünde zulüm, haksızlık, arsızlık azalsın. Ortak iyiliğimiz budur. Hepimizin peşinde koştuğu ortak iyilik budur” dedi.

“BU BİR AHLAK YOLUDUR”

Bunun bir ahlak yolu, bir rıza yolu, bir erdemliler yolu olduğunu kaydeden Akçay“Biz, siz, hepimiz siyaseti işte bu ortak iyiliklerimiz için yapıyoruz. Biliyoruz ki, yaptığımız zerre iyilik defterimizde yer alır, insanların kalbinde yer alır, tabiat kitabında yer alır, büyük terazide yer alır” ifadelerini kullandı.
banner287

“HADİ BİR EL ATIN”

Akçay, 1 Kasım öncesi partililerden tüm gayretlerini göstermelerini istedi. 1 Kasım seçimlerine kısa bir süre kaldığını kaydeden Akçay “Hani derler ya ‘Hadi bir el atın.’İşte onu demek istiyoruz. Siz yılların tecrübesine sahipsiniz. Siz az zamanda çok işin, dar vakitte çok emeğin nasıl ortaya konacağını bilirsiniz. Şimdi sizin o bereketli adımlarınıza, bereketli dualarınıza, etkili selamlarınıza, sonuç alıcı çalışmalarınıza ihtiyacımız var. Memleketimiz için, insanımız için, idealimiz için talep ediyoruz” dedi.

“DAHA İYİ BİR TÜRKİYE’YE UYANSINLAR”

13 yılda alınan iyi mesafeler geri gitmesin, daha ileri taşınsın istediklerini kaydeden AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Ahmet Akçay, “Çocuklarımız, torunlarımız daha iyi bir Türkiye’ye uyansın diye istiyoruz. Dik duralım ki yanlışlarımızı düzeltecek vaktimiz olsun diye sizden destek istiyoruz” dedi.  AK Parti’de görev yapan il başkanları, milletvekilleri ve milletvekili adayları da konuşma yaptı.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 22 Ekim 2015, 17:43

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
yalnız kurt
yalnız kurt - 3 yıl Önce

atın yalanı yok asgari ücreti şöyle yapacağız yok emekliye yılda şukadar para verecağız siz kaynağı nerden buldunuz hani kaynak yoktu utanın be

ORENCI VELİSİ
ORENCI VELİSİ - 3 yıl Önce

SİZLER HİZMET VEREMESİNİZ HİZMET VERSEYDİNİZ İNCİ NARİN YERLİCE OKULUNUN BAHCESİNİ 2YILDIR ASVALTINI YAPAMADINIZ Kİ HİZMET VERESİNİZ BİZLER VELİ OLARAK 3KEZ BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYESİNE MÜRACATIMIZI YAPTIK ENAZ 6KEZ CERKEZ KÖY BELEDİYESİNE MÜRACATIMIZI YAPTIK SONUÇ BOŞŞŞ MUHABET BURALARDA FAZLA ATMAYIN İSTERSEN AYŞE DOGANA MAIL ATIK AMA DÖNUŞU BİLE OLMADI

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306