AK Parti’den Başkan Yücel’e şikayet ziyareti

Hafta sonu Karaağaç’a düzenlenen esnaf ziyaretlerinde vatandaşların sıkıntılarını tek tek not alan AK Parti Kapaklı İlçe Başkanı Ali Osman Orhan, sıkıntıları iletmek adına dün Karaağaç Belediye Başkanı Dr.Özkan Yücel’i makamında ziyaret etti. Ziyaretten Ali Osman Orhan, Başkan Yücel’e vatandaşların istek ve şikayetlerini iletti.

AK Parti’den Başkan Yücel’e şikayet ziyareti
ÇerkezköyBakış - AK Parti Kapaklı İlçe Başkanı Ali Osman Orhan, Karaağaç Belediye Başkanı Dr.Özkan Yücel’i makamında ziyaret etti.
“BİRLİK BERABERLİK İÇİNDE VATANDAŞIMIZ İÇİN ÇALIŞIYORUZ’’
Saat 11.00’da gerçekleşen ziyarete AK Parti Kapaklı İlçe Başkanı Ali Osman Orhan, Karaağaç Belde Teşkilatı Başkanı Metin Kanat ve partililer yer aldı.. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Karaağaç Belediye Başkanı Dr.Özkan Yücel “ Karaağaç halkımız belediyeyi seçerken belediyeyi bütün partilerin yönetmesini istediler. Şuan belediyede bütün partilerden belediye meclis üyelerimiz bulunuyor. Bizlerde hep birlikte birlik beraberlik içinde vatandaşlarımızın haklarını korumak adına çalışıyoruz. Ziyaretiniz bizleri son derece mutlu etmiştir” dedi.
“10 BİN NÜFUSLA 10 MİLYON TL BÜTÇEMİZ VAR’’
Belediye olarak vatandaşların sıkıntılarına çare bulmak adına büyük bir çalışma içinde olduklarını kaydeden Başkan Yücel, “Belediye olarak eksikliğini hissettiğimiz Zabıta ve İtfaiye kurumlarını beldemize kazandırdık. 10 bin nüfusla 10 milyon bütçeye sahip bir belediyeyiz. Karaağaç Beldesi’nin en büyük sıkıntıları arasında meslek lisesi ve Çorlu deresinin ıslahı yer alıyor. Dere’nin temizlenmesi yönünde çalışmalar yapılıyor. Bir tuğla bin umut kampanyası kapsamında Belediye olarak 200 bin TL topladık.  Burada yaşayan vatandaşlarımızın hepsi fabrikalarda asgari ücretle çalışıyor ve Liseye gidecek çocuklarını servislerle okullara gönderiyorlar. Servis ücretleri çok pahalı olduğu için buraya bir lisenin kazandırılması şarttır” diye konuştu.ZİYARETİMİZ SIKINTILARI İLETMEK İÇİN DÜZENLENDİ
AK Parti Kapaklı İlçe Başkanı Ali Osman Orhan ise uzun süredir belediyeyi ziyaret etmek istediklerini belirterek, “Geçtiğimiz hafta sonunda Çerkezköy, Kapaklı ve Karaağaç Belde teşkilatlarımızla Karaağaç esnafını ve halkını ziyaret ederek sıkıntılarını dinledik. Vatandaşlarımızın bizlere ilettiği sıkıntıların belediye kanadını sizlere iletmek adına ve paylaşımda bulunmak için ziyaretimizi gerçekleştirdik” bilgisini verdi.
“GREV DEDİKODUSU TAMAMEN BOŞ BİR SÖYLEMDİR’’
Karaağaç’ta minibüsçülerin ‘Lise yapılamaz, yapıldığı taktirde de minibüsçüler olarak grevi gideriz’ yönünde dedikodunun dolaştığını ifade eden Orhan, ‘böyle bir duyum aldık ancak böyle bir şeyin olacağını düşünmüyoruz’  dedi.  Ali Osman Orhan’ın ifadelerine üzerine Başkan Özkan Yücel “Minibüsçülerin liseyi istememek gibi bir düşüncesi olamaz. Kendileri okul için bağış topladığımızda 5 bin TL yardımda bulundular” ifadelerini kullandı. Kapaklı’nın ilçe statüsüne kavuşmasının ardından kamu kurum ve kuruluşların yakın içinde Kapaklı’ya geleceğini belirten Ali Osman Orhan, “İlçemize kaymakam geldikten sonra uygun yerlere yatırımlar yapılacaktır. Şuan ki eski Belediye Binasının kaymakamlık olması düşünülüyor” dedi.
KARAAĞAÇ HALKININ ŞİKAYETLERİNİ BİLDİRDİLER
Yapılan karşılıklı fikir alışverişlerinin ardından AK Parti Kapaklı İlçe Başkanı Ali Osman Orhan, vatandaşların isteklerini Başkan Yücel’e ilettikten sonra ziyaret sona erdi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2014, 17:59
YORUM EKLE
YORUMLAR
karaağaçlı akp'liler
karaağaçlı akp'liler - 6 yıl Önce

metin kanat artık istifa ette, farklı, yeni, vizyonu daha geniş biri partiyi yönetsin. kök saldın mübarek. kral mısın

kapaklılı
kapaklılı - 6 yıl Önce

bayağıda şikayet etmişsin başkan fotoğraftan belli oluyor aynı duyarlılığı kapaklıda mütahitlik yapan ak partili meclis üyelerinin yapdığı inşaatlar ve kapaklıda hala yaşanan imarla ilgili sorunlardada göstereceğinizi ve bununla ilgili açıklamalarınızıda bekliyoruz çünkü belediye meclisinde sayı çoğunluğu sizde sayın başkan

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510