AK Parti’den Karaağaç’a çıkarma

AK Parti Çerkezköy, Kapaklı ve Karaağaç yönetimleri hafta sonu Karaağaç’ta esnaf ziyaretinde bulundu. Yaklaşık 50 kişilik bir ekiple tüm esnafları ziyaret eden AK Partili heyet, esnaf ve vatandaşların sıkıntılarını tek tek not aldı.

AK Parti’den Karaağaç’a çıkarma
ÇerkezköyBakış - Karaağaç esnafını ziyaret eden AK Partili heyet vatandaşların dertlerini ve sıkıntılarını dinleyerek isteklerini tek tek not aldılar.
KARAAĞAÇ ZİYARETİNE YAKLAŞIK 50 KİŞİ KATILDI
Çerkezköy ve Kapaklı’da esnaf ziyaretlerini sürdüren AK Parti yönetimi önceki gün Karaağaç’ta esnaflarla bir araya geldi. Düzenlen esnaf ziyaretine AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Alaettin Demirbağ, AK Parti Kapaklı İlçe Başkanı Ali Osman Orhan, AK Parti Karaağaç Belde Başkanı Metin Kanat, AK Parti Kapaklı Kadın Kolları Başkanı Sevgi Aksoy, AK Parti Kapaklı Gençlik Kolları Başkanı Fazıl Aydın, AK Parti Kapaklı ve Karaağaç Belediye Meclis üyeleri, Karaağaç Eski Belediye Başkanı İsmet Şimşek, AK Parti Kapaklı İlçe Teşkilatından Mustafa Çetin, Akın Yılmaz ile çok sayıda partili katıldı.
LİSE KONUSU ARTIK ÇÖZÜLDÜ
Yaklaşık 50 kişilik bir heyet esnaf ve vatandaşları tek tek ziyaret ederek sıkıntıları dinlerken, vatandaşlardan gelen şikayetleri de tek tek not aldılar. Ziyaretler esnasında vatandaşlardan gelen şikayetlerin en başında lise konusu yer aldı. Lise hakkında vatandaşlara bilgi veren AK Parti İlçe Başkanı Alaettin Demirbağ, “Karaağaç’ın en büyük sıkıntısı elbetteki lise konusudur. Gerekli çalışmalar yapıldı ve 2013 yılı yatırım programı içine alındı. Bu yıl içinde Karaağaç’a hem lise hem de anaokulu yapılacak. Bu konuda herkesin için rahat olsun” dedi.“VATANDAŞIMIZ İÇİN EMEK HARCAYACAĞIZ’’
Vatandaşların belediye hizmetleriyle ilgili bir soru üzerine Demirbağ, “Karaağaç Belediye Başkanı bizlere geldiğinde yapılması gereken her konuda kendisine yardımcısı olduk. Parti gözetmeksizin halkımızın rahatı için her isteği karşılamaya çalıştık ve bundan sonra da halkımız için bir şeyler yapmaya emek harcayacağız. Ayrıca 2013 yılı yatırım programı içinde dere ıslah çalışmaları da eklendi ve çalışmalar en kısa zaman içinde start alacak” diye konuştu.TÜM ESNAF VE VATANDAŞLARI ZİYARET ETTİLER
Karaağaç’ta bulunan Birol Özman’ın işlettiği Furkan Tuhafiye, Oktay Akyüz’ün çalıştırdığı Meydan Büfe, Sarıklı Kundura, Fatih Emlak, Meydan Kıraathanesi, Nazlı Yemek Salonu, Oktay Kıraathanesi, Bozyiğitler Derneği, Foto Blue, İstanbul Pazarı, Çerkezköy Ardahanlılar Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği, Işık Market, Hayal Bayan Kuaför ve daha birçok esnafı ziyaret eden AK Partili heyet daha ardından ziyareti sonlandırdılar.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2014, 18:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510