AK Parti’den trafik haftası ziyareti

4-10 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Trafik haftası etkinlikleri kapsamında AK Parti Çerkezköy İlçe Yönetimi, Kapaklı’da faaliyet gösteren Trafik Tescil ve Denetleme Büro Amirliği’ni ziyaret etti.

AK Parti’den trafik haftası ziyareti
ÇerkezköyBakış - AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Alaettin Demirbağ, beraberindeki ilçe yönetimiyle birlikte Trafik Tescil ve Denetleme Büro Amirliğini ziyaret etti.
TRAFİK ŞUBESİ’Nİ ACİL SERVİSE BENZETTİ
Trafik Tescil ve Denetleme Büro Amiri Aykut Civan’ı makamında ziyaret eden AK Partili heyet tüm teşkilat adına Aykut Civan’a yaş pasta verdi.  Saat 16.30’da gerçekleşen ziyaretin 4-10 Mayıs tarihleri arasında kutlanan trafik haftası etkinliklerinden dolayı Trafik Polislerinin haftasını kutlamak için düzenlendiğini ifade eden Demirbağ, “Trafik haftanızı kutlamak amacıyla sizleri ziyaret ettik. Trafik şubesini acil servise benzetebiliriz. Ummadığınız bir anda olay çıkabiliyor. İyisi de kötüsü de çıkabiliyor, her ne olursa olsun beklemek zorundasınız” dedi.
“ÇERKEZKÖY’DEKİ ARAÇ SAYISI NÜFUSA GÖRE TÜRKİYE’NİN ÇOK ÜZERİNDE’’
Çerkezköy sorunlarını çözmek için gereken gayreti sarf ettiklerini belirten Trafik Tescil ve Denetleme Büro Amiri Aykut Civan, “Asayiş ile aramızda çok da fazla bir farklılık yok. Günümüzde baktığımız zaman çoğu kişinin aracı bulunuyor. Günden güne trafik önem kazanıyor. Çerkezköy gelişen bir yer bununla ilgili olarak belediyeyle ortak bir çalışma yapıyoruz” derken, AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Demirbağ’da nüfusa oranlandığında Çerkezköy’deki araç sayısının Türkiye’nin çok üzerinde olduğunu söyledi.banner287
“ELİMİZDEN GELDİĞİNCE HER BÖLGEDE KONTROL YAPIYORUZ’’
Çerkezköy’ün sanayi bölgesi olmasının da araç fazlalığında büyük rol oynadığını kaydeden Aykut Civan, “Atatürk, Güveniş, Öztrak ve İstasyonda ki çalışmalardan dolayı bizlerde zor anlar yaşıyoruz. Elimizden gelen bütün gayreti gösteriyoruz. Belli noktalarda tek bir noktaya bağlı kalmıyoruz. Elimizden geldiğince her bölgede kontrol yapmaya çalışıyoruz” diye konuştu.
“EN ÇOK YIĞILMA ATATÜRK CADDESİNDE OLUYOR’’
Belediyeyle sürekli olarak koordineli çalışmalar gerçekleştirdiklerini sözlerinde ekleyen Büro Amiri Civan, şunları söyledi; “Belediyeyle ortak çalışmada yeni durak alanları ile park yasağı olan bölgelerde park yapılmaz levhaları ekledik. Anfi  tiyatro çevresinde de eskisi gibi bir sıkıntımız kalmadı. Bu bölgede park sorunu oluşturanlar genelde servisler oluyor. Bankalar, kuyumcular ve iş merkezleri genelde Atatürk caddesinde bulunuyor. Durum böyle olunca da bu bölgedeki parklarda yığılmalar meydana geliyor. Belediyenin yapacağı katlı otopark bizleri de rahatlaşmış olacak”
“POLİSLERİN TRAFİK HAFTALARINI KUTLADILAR’’
Yapılan karşılıklı sohbetlerin ardından AK Parti Çerkezköy İlçe Yönetimi, Trafik Tescil ve Denetleme Büro Amiri Aykut Civan ve tüm polis teşkilatının trafik haftalarını kutlayarak Kapaklı Polis Merkezi’nden ayrıldılar.
Haber: Emrah Çoğalan

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2014, 16:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner510