AK Partili Gençler şikayet dinleyecek

AK Parti Çerkezköy İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Can Danyeli, Gençlik Kolları olarak ‘AK Gençlik Dinliyor’ adı altında bir projeye imza attıklarını belirterek, “Bu proje sayesinde ilçemizde sıkıntıları olan vatandaşlarımız şikayetlerini, isteklerini öğreneceğiz. Sistem sayesinde vatandaşımızın sıkıntısı Başbakanlık İletişim Merkezi’ne yönlendirilecek.’’dedi.

AK Partili Gençler şikayet dinleyecek
• ESMA KURTULUŞ
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - AK Parti Çerkezköy İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Can Danyeli, Gençlik Kolları Üyeleri Sebahattin Çolakoğlu ve Furkan Tezcan ile birlikte önceki gün saat 17.00’da Artista Cafe ve Restaurant’ta düzenledikleri toplantıyla ‘AK Gençlik Dinliyor’ isimli projelerini tanıttı.
“WEB- YAZILIM PROJEMİZİ TAMAMLADIK’’
Mehmet Can Danyeli, oluşturulan yazılımla birlikte Çerkezköy’de ikamet eden vatandaşların sıkıntılarını yerel mecradaki ilgili birimlere, AK Parti Genel Merkezi’ne ve Başbakanlık İletişim Merkezi’ne iletebileceklerini ifade etti.
“SIKINTILAR HAKKINDA RAPOR OLUŞTURULACAK’’
Danyeli, sıkıntı ve arzuların tarafları tarafından incelendiğini belirterek, “Sıkıntıyla hangi birim mükellef ise o ilgilenip konu hakkında bir rapor yazacak. Rapor tamamlayan birim ardından sıkıntının ilgili olduğu kamu ya da özel birime bu raporu sunacak. Çalışmamız bununla bitmiyor. Birimimiz tarafından sıkıntının çözüme kavuşturulup- kavuşturulamadığını takip edilecek. Bunların neticesinde ise, halkımıza sıkıntısının aciliyetine göre olumlu yahut olumsuz dönüş yapılacak. “ diye konuştu.
“VAZİFE ŞUURUNDAN HER DAİM HABERDAR OLAN POLİTİKAMIZ VAR’’
Sürecin takipçisi olacağını ifade eden Mehmet Can Danyeli şöyle devam etti: “Kurduğumuz sistemin Çerkezköy’ümüz adına büyük bir katma değer katacağına inandığım için bu projeye ekibimle birlikte imza attık. AK Parti İlçe Gençlik Kolları vazife şuurundan her daim haberdar ve buna göre şekillenen bir hareket politikamız var. Bu konu bizi ilgilendirmez diyeceğimiz hiçbir konu yoktur, mesele milletse böyle bir lükssümüz de yoktur.’’
 “TC NUMARA YAZILMAZSA ŞİKAYET BİMER’E GİDECEK’’
Danyeli, vatandaşlara çekinemeden tüm istek ve şikayetlerini ‘www.akgenclikdinliyor.com’ adresine yazmaları çağrısında bulunarak, “TC kimlik numaranız ile yaptığınız talepler direkt olarak BİMER sistemine yansımaktadır. Adsız olarak yapılan şikayetler ise Gençlik Kollarımızın ilgili birimleri tarafından masaya yatırılarak sonuca ulaştırılmaya çalışılacaktır.’’ Dedi.
“TÜRKİYE’DE İLK’’
Gençlik Kolları olarak iddialı bir çıkış yaptıkları değerlendirmesinde bulunan Danyeli, “Yaptığımız bu proje Türkiye genelinde AK Parti gençlik Kolları arasında bir ilktir. Projelerimizin devamı da gelecektir. Başbakanımızın şeffaf devlet anlayışı çerçevesinde oluşturduğumuz bu proje sayesinde bürokratik zaman kaybına uğramadan en doğru adımları atarak inşallah Çerkezköy Halkı’na yardımcı olmaya çalışacağız. Projelerimize ek olarak ‘www. akgenclikcerkezkoy. blogspot.com’ adıyla da internette yer alıyor. 13 gün önce açılan sitemiz 600’ü Amerika, Rusya ve Fransa gibi dış ülkelerden olmak üzere tam 3 bin 312 kez tıklandı. Büyük ilgi gören sitemizi önümüzdeki günlerde çok dilli hale getireceğiz.’’ İfadelerini kullandı.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 18:36
YORUM EKLE
YORUMLAR
esnaf
esnaf - 7 yıl Önce

çerkezköylünün şikayetini sanaldan dinlyemezsiniz. sokaklara çıkın özellikle şu yağmurlu günlerde sokaklara bir çıkın, 2012 yılında çerkezköyün göbeğinde insanların nasıl çamur içinde dolaştıklarını, yağmur birikintilerinin akacak yer bulamadığı için masıl vatandaşı ıslattığını yolların halini, vs. görün..bunu görmemek için eve kapanıp web sitesinden sanal takip yapmakla olmuyor.

zaman
zaman - 7 yıl Önce

kardeşimiz mehmet gittiğin yolda azmin yüzünden bellidir ancak neyi dinleyip düzeltmeyi beklemektesiniz teneffüs zili çaldı duymazmısınız filistin mora afganistan çeçen doğu trkistan bitti bizim üzerimize gelmekteler 3. savaş başlamış durumda hazırlıklar ne alemde yakın bir deprem ile uyarılmaktayız hazırmıyız önümüz kış para mal mülk gelecek olanı ertelemez bu geceki duam odurki inşaallah aklımızı başımıza alırız yarın çok geç olabilir düşman içimizinde içinde zannetmeyin şam da şam kurtuldu yarına tren çalışmayabilir (kısaca bugün çerkezde kaç deprem olmuş kontrol yapabilirsiniz)su ve tuza yatırım yapın en büyük hareket yediğiniz içtiğinize hemen bakım yapın

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510