AK Partililer belediye önüne siyah çelenk bıraktı

AK Parti Tekirdağ il Başkanı Cüneyt Yüksel, beraberindeki Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe ve diğer ilçe başkanlarıyla birlikte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret eden CHP Genel Başkan yardımcısı Bülent Tezcan ile Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’ı kınamak için belediyenin girişine siyah çelenk bıraktı.

Çerkezköy Bakış - Süleymanpaşa Belediyesinin önüne siyah çelengin bırakılmasının ardından AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel, basın açıklaması yaptı. Yüksel, “Şehrimiz son bir haftadır kin, nefret ve öfke söylemleri ile ulusal basında olumsuz bir şekilde anılır oldu. Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat ‘ın mesnetsiz çıkışının ardından, belediye yönetimindeki basiretsizliğinin ve başarısızlığının örtülmesi vardır. Dün, CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan’ın çıkışında ise; popüler olma sevdası, ülkede gündem yaratma hevesi ve Recep Tayyip Erdoğan sevdalılarını tahrik ederek, sokağa dökme çabaları vardır.Bu necip millet gezi olaylarında ve 15 Temmuz akşamında, ne zaman sokağa çıkıp çıkmayacağını çok iyi bildiğini göstermiştir. Bunu bir türlü anlamadılar, anlayamadılar.  Tekrar ediyorum; bu necip millet gezi olaylarında ve 15 Temmuz akşamında, ne zaman sokağa çıkıp çıkmayacağını çok iyi bildiğini göstermiştir.”dedi.
 

banner287
FAŞİST ,DİKTATÖR YAKIŞTIRMASI, KEMAL KILIÇDAROĞLU'NUN CHP’SİNİN ETİKETİDİR

Yüksel, açıklamasını şöyle sürdürdü: Tekirdağ’da beceriksiz Belediye Başkanları sayesinde kaybedilen oylarının ve itibarlarının, bu açıklamalarla CHP teşkilatları tarafından da net olarak görüldüğü ortadadır. Bu durum için kendilerince tedbir almaz iseler Tekirdağ'daki tüm CHP' li Belediyeleri kaybederek AK Parti' ye kaptıracaklarının farkındalar. Vatandaş nezdinde olduğu gibi, kendi teşkilatlarında da itibar kaybeden CHP, bugün Cumhurbaşkanımıza saldırmak sureti ile kendine yeni bir çıkış yolu bulduğunu zannetmektedir. AK Parti İl Başkanlığı olarak biliyoruz ki; bir hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nde, bu mesnetsiz saldırılar millet nezdinde mutlaka karşılığını bulacak, bu saldırılarda bulunanlar hem milletin sinesinde hem de kamu vicdanında cezalarını çekeceklerdir. Ama en büyük ceza sandıkta milletimiz tarafından verilecek olan cezadır. Önce Allah’a sonra milletimize havale ettiğimiz bu çirkin yakıştırmaların sahiplerine son olarak şunu söylemek istiyoruz.“Faşist ,diktatör yakıştırması, Kemal Kılıçdaroğlu'nun CHP’sinin etiketidir. Bu etiketi ne Eşkinat'ın nede Tezcan'ın hakaretleri ile Kemal Kılıçdaroğlu’nun CHP sinden söküp Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız,  Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a yapıştıramazsınız. '' dedi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 31 Ekim 2017, 16:04

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306