AK Partililer zor durumda olan vatandaşın yanında oldu

AK Parti Çerkezköy İlçe Teşkilatı Sosyal Politikalar Başkanı Ömer Güner düzenlediği basın toplantısında yapılan faaliyetlerden bahsetti. Güner, 2018 yılı içerisinde yapılacak faaliyetlerden de söz etti.

AK Partililer zor durumda olan vatandaşın yanında oldu

Çerkezköy Bakış - AK Parti İlçe Teşkilatı Tanıtım Medya Başkanı Salih Azbay ile Sosyal Politikalar Başkanı Ömer Güner, ilçede görev yapan basın mensupları ile bir araya geldi. Beyaz Konak’ta düzenlenen kahvaltı programında konuşan Ömer Güner, yapılan faaliyetlerden bahsetti.

GIDA VE KIYAFET YARDIMLARIMIZ DEVAM EDİYOR

Kahvaltı programının ardından faaliyetler hakkında basın mensuplarına bilgi veren Ömer Güner, göreve geldikleri günden bugüne üzerlerine düşen sorumluluğun farkında olduklarını kaydetti.  Güner, “Sosyal Politikalar Başkanlığı öncülüğünde tamamı partimizin Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarımızın katkıları ile oluşturmuş olduğumuz ihtiyaç sahiplerinin ihtiyaçlarını gidermek üzere bütçe ile Kadın ve Gençlik Kollarımızın Mahalle Teşkilatlarımızın yardımı ile tespit ettiğimiz ilçemizde ihtiyaç sahibi 150 ailemize gıda yardımı, 200 öğrencimize okul kıyafeti, 75 öğrencimize kışlık giysi yardımı, 100 öğrencimize kırtasiye yardımın da bulunduk. Yağmur suyu baskınlarında mağdur olan ailelerimizin mağduriyetini giderdik.” dedi.

“HER TÜRLÜ DESTEK VE YARDIMLARIMIZ DEVAM EDECEK”

Güner, şöyle devam etti, “Kış ayı münasebeti ile 20 ailemizin yakacak sıkıntısını giderdik. Yaklaşık 110 hasta vatandaşımızı evlerinde ziyaret ederek ihtiyaç ve taleplerini dinledik, yardımcı olduk. AK Parti Çerkezköy İlçe Teşkilatı olarak bundan sonrada bu tür sosyal çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz.

Kurulduğu günden bugüne partimiz ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın yanında olmuştur, bundan sonrada olmaya devam edecektir. 2018 yılında da Ramazan kumanyalarımız, iftar sofralarımız, üniversite öğrencilerine verilecek burslar ve bunun gibi birçok yardımlarımız olacaktır” ifadelerine yer verdi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2017, 17:57
YORUM EKLE
YORUMLAR
ağası
ağası - 1 yıl Önce

Tebrikler AK parti

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306