AK Partililere ISO 9001 eğitimi

AK Parti Kapaklı İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyelerine ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Eğitimi verildi.

AK Partililere ISO 9001 eğitimi
AK Parti Kapaklı İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyelerine ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Eğitimi verildi. AK Parti Tekirdağ Milletvekili ve milletvekili aday adayları Mustafa Yel ve Ayşe Doğan'ın da katılmış olduğu eğitim semineri gün boyu sürdü.

Çerkezköy Bakış -
AK Parti Kapaklı İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyelerine ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Eğitimi verildi.

GENİŞ KATILIM YAŞANDI

Önceki gün saat 17:00’da AK Parti Kapaklı İlçe Teşkilatında yapılan eğitime AK Parti Tekirdağ Milletvekilleri ve 26. Dönem Milletvekili Adayları Mustafa Yel ile Ayşe Doğan, AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe, AK Parti Kapaklı İlçe Başkanı Salih Bezgin, AK Parti Kapaklı Kadın Kolları Başkanı Nezahat Erdoğan, Parti Üyeleri ve Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.

banner287
BİLGİ VERİLDİ

Siyasi Partilere yönelik Trakya bölgesinde ilk olan Eğitim Seminerine konuşmacı olarak Soner İsmailoğlu ve Selvi Acet katıldı.  Soner İsmailoğlu seminerin ilk bölümünde ISO 9001'ın amaç ve kazanımları konusunda bilgiler verdi.  ISO 9001 standardının temel hedefinin;  kuruluşların faaliyetleriIne katma değer kazandırmak ve performansı sürekli artırmak olduğunu belirterek,  "ISO 9001 müşteri odaklılık, liderlik, çalışanların katılımı, proses yaklaşımı, sistem yaklaşımı, sürekli iyileştirme, gerçeklere dayalı karar verme ve tedarikçilerle karşılıklı çıkar ortaklığına dayalı ilişki kavramları üzerine kurulmuş bir kurumdur.  Kalite Yönetim Sistemi Standardı ise müşteri memnuniyetinin, müşteri beklentileri ve geçerli yasal şartlar karşılanarak sağlanması için şartları tanımlamayı amaçlamaktadır." dedi.

HİZMET SEKTÖRÜNDE KULLANILMAKTADIR

ISO 9001 Kalite Yönetim sisteminin sadece endüstri alanında değil hizmet sektöründe kullanıldığına dikkat çeken İsmailoğlu, "Kalite Yönetim standartları artık günümüzde hizmet sektöründe de kullanılmaktadır. Trakya'da ilk eğitim seminerini vermekle birlikte siyasi partilere yönelik bu gibi çalışmaların örneğini bazı il ve ilçelerimizde vermiş bulunuyoruz. Bu eğitimler sonrasında seçmen tatminini izlemek,  dokümantasyondan çok uygulamaya ve performansa önem veren bir yapı oluşturmak, genel yönetim sistem prensiplerini desteklemek ve yönetim sistemlerinin entegrasyonunu kolaylaştırmak, süreç yaklaşımını esas almak, her birim ve seviyede ölçülebilir, kalite hedefleri belirlenmesini ve kalite hedeflerine ulaşmak için sürekli iyileştirmeyi sağlayacak kalite planlamasının yapılmasını sağlamak standardın temel özellikleridir." diye konuştu.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2015, 16:59

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306