Akbulut’tan AK Parti Kapaklı İlçe Teşkilatı’na ziyaret

AK Parti Tekirdağ Milletvekili T.Ziyaeddin Akbulut beraberinde Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem, AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Alaettin Demirbağ ve partililerle birlikte AK Parti Çerkezköy İlçe Teşkilatı’na ziyarette bulundu. AK Parti Kapaklı İlçe Teşkilatı’nın çalışmaları hakkında bilgi alan Milletvekili Akbulut, İlçe Gençlik Kolları Teşkilatı’na üyelik çalışmaları nedeniyle teşekkür etti.

Akbulut’tan AK Parti Kapaklı İlçe Teşkilatı’na ziyaret
ÇerkezköyBakış - AK Partili heyet Kapaklı’da teşkilat çalışmalarını yerinde inceledi.
KAPAKLI İLÇE TEŞKİLATINI ZİYARET ETTİLER
Ak Parti Tekirdağ Milletvekili T.Ziyaeddin Akbulut beraberinde Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem, AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Alaettin Demirbağ ve partililerle birlikte önceki gün AK Parti Çerkezköy İlçe Teşkilatı’na ziyarette bulundu. Ziyarette milletvekili Akbulut ile beraberindeki heyete AK Parti Kapaklı İlçe Başkanı Ali Osman Orhan eşlik etti.
BİLGİ ALDI
Milletvekili Akbulut, Kapaklı ziyaretinde İlçe Başkanı Orhan’dan teşkilat çalışmalarına yönelik bilgi alırken, İlçe Gençlik Kolları Yönetimi’nin de üyelik çalışmalarını takip etti.
230 ÜYE KAYDI YAPILDI
banner287
AK Parti Kapaklı Gençlik Kolları Yönetimi’nin çalışmalarını değerlendiren T.Ziyaeddin Akbulut kısa zamanda yapılan 230 üye kaydından dolayı gençlik kolları üyelerini kutlayarak “Her zaman halka hizmet için buradayız. Gençlik kollarımız bizim halka ulaşan elimiz ayağımızdır.’’ Dedi.
HALKIN SORUNLARINI DİNLEDİ
Vatandaşların sorularını da dinleyen Akbulut, yapımı devam eden çevre yolu ile ilgili Karayolları Genel Müdürülüğü’nü arayarak çalışmanın ne zaman biteceğini sordu. Çevre yolu çalışmasının bu yıl içerisinde biteceğini vatandaşlara müjdeleyen Akbulut, “Halka hizmet için buradayız. Kapaklı ilçesi her zaman daha iyisine layık bir ilçedir. Bunun için her zaman çalışmalarımızla halkımıza hizmet edeceğiz” diye konuştu.


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 11:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306