Akçay: Yeni hedefimiz yerel seçimler

AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Ahmet Akçay, milletvekilleri ve milletvekilleri adayları 1 Kasım seçiminin ardından AK Parti Kapaklı İlçe Teşkilatı’na teşekkür ziyaretinde bulundu. Ziyarette konuşan AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Ahmet Akçay, “Milletimize vefa borcunu ödemek adına tüm çabamızla çalışacağız. Önümüzdeki hedefimiz yerel seçimlerde de belediyeleri almak olacak. Bu çalışmaların da startını vermiş bulunmaktayız.” Dedi.

Akçay: Yeni hedefimiz yerel seçimler
Çerkezköy Bakış - AK Parti Tekirdağ İl Başkanlığı, seçimlerin ardından Çerkezköy’den başladığı teşekkür ziyaretlerini Kapaklı’da sürdürdü.
ZİYARETTE BULUNDULAR
Önceki gün saat 12:30’da düzenlenen ziyarete AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Ahmet Akçay, Ak Parti Tekirdağ Milletvekilleri Mustafa Yel, Ayşe Doğan, Metin Akgün, 26. Dönem Milletvekili Adayları Ömer Karadeniz ve Adnan Argan katıldı. İl Başkanı Akçay ve beraberindekileri AK Parti Kapaklı İlçe Başkanı Salih Bezgin karşıladı.
TEŞEKKÜR ETTİ
Ziyarette konuşan AK Parti Kapaklı İlçe Başkanı Salih Bezgin İlçe teşkilatına, Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanına, Milletvekili Adaylarına ve Kapaklı halkına teşekkür ederek, “Şükürler olsun bugün Tekirdağ’da birinci ilçeyiz ve Türkiye genelinde de tek başına iktidarız. Bu başarıda emeği geçen tüm herkese çok teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.
“3 MİLLETVEKİLİ İLE TEMSİL EDİLECEĞİZ”
İlçe Başkanı Salih Bezgin’in ardından AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Ahmet Akçay konuştu. Başkan Akçay, “7 Haziran seçiminin kazasını 1 Kasım seçimlerinde yaptık ve üçüncü sıra Milletvekili Adayımız Metin Akgün ağabeyimizi de meclise gönderdik. En çok oyunu arttıran ve Tekirdağ da birinci İlçe olan Kapaklı’ya teşekkür ediyoruz.  Milletimize vefa borcunu ödemek adına tüm çabamızla çalışacağız. Önümüzdeki hedefimiz yerel seçimlerde de belediyeleri almak olacak. Bu çalışmaların da startını vermiş bulunmaktayız.” ifadelerini kullandı.
“ÇERKEZKÖY VE KAPAKLI’DA HUZUR BULUYORUM”
Başkan Akçay’ın ardından AK Parti 26. Dönem Milletvekili Adayı olan Adnan Argan söz aldı. Argan konuşmasının başında Çerkezköy ve Kapaklı’da huzur bulduğunu ifade ederek, “Kapaklı İlçe Teşkilatımıza alınan bu başarıdan dolayı teşekkür ediyorum. Kapaklı’ya dışarıdan baktığımda Türkiye’nin fotoğrafını görüyorum. Türkiye geneli ile aynı oy oranını alması da bunun ispatıdır.” dedi.
“KAPAKLI FARKLI BİR İLÇE”
banner287
Argan’ın ardından Ömer Karadeniz söz aldı. Karadeniz, Kapaklı’nın farklı bir yapıya sahip olduğunu kaydetti. Ömer Karadeniz, “Gencinden yaşlısına, kadınından erkeğine herkese tekrar tekrar teşekkürlerimi sunuyorum. Kapaklı ciddi anlamda başarı elde etti. Türkiye genelinde alınan oy ile aynı oranını aldı. Bizler AK Parti davası adına öz verili çalıştık. Saat 14:00’da başlayacak programlar için bile sabahın erken saatlerinde çalışmalara başladık ve meyvelerini topluyoruz. En başta dediğimiz bu seçim memleket meselesi ve milletimiz bu davaya sahip çıktı.” ifadelerini kullandı.
“CHP’LİLERE CEVAP VERDİK”
Ömer Karadeniz’in ardından 26. Dönem Milletvekili seçilen Metin Akgün konuştu. Akgün konuşmasına başlarken, CHP’lilerin Tekirdağ’da AK Parti’nin iki Milletvekili çıkaramaz söylemlerine en güzel cevabın verildiğini belirtti. Akgün konuşmasının devamında ise, “Kapaklı teşkilatını ve halkını tebrik ediyor ve teşekkür ediyorum. Büyük bir başarı örneği sergilendi. Tüm Milletvekili adaylarımızla mücadele ettik ve Tekirdağ’da vekil sayımızı arttırdık. Bizim için vekil çıkaramaz diyenler eminim ki şimdi boylarının ölçüsünü almışlardır. Milletimiz yüzde 49’luk oy oranı ile birlik, beraberlik ve kardeşliğimizi bir kez daha perçinledi. İstikrara devam diyen tüm halkımıza bir kez daha teşekkür ediyorum.” diye konuştu.
“BİZ DÜŞMAN DEĞİLİZ”
Akgün konuşmasının devamında CHP Milletvekili adaylarından olan İlhami Özcan Aygun’un AK Parti için ‘geldikleri gibi giderler’ sözünü kullandığını anımsattı. AK Parti’nin düşman olmadığını söyleyen Akgün, “Bu sözü bizim için kullanan Milletvekili adayı da boyunun ölçüsünü almıştır eminim ki. Bu söz Mustafa Kemal’in düşman için sarf ettiği sözdür.” dedi.
“SİZLERİ MAHCUP ETMEYECEĞİZ”
Akgün’ün ardından konuşan 26. Dönem AK Parti Tekirdağ Milletvekili Ayşe Doğan, kendilerine oy veren, vermeyen kimseyi mahcup etmeyeceklerini kaydetti. Doğan, “Bizler sizin temsilcisi olarak Ankara’da Tekirdağ’a hizmet getirmek adına çok çalışacağız. Bunun sözünü gönül rahatlığı ile verebiliriz. Tekirdağ’a hizmetin gelmesi için masaya yumruğumuzu vurmaktan asla kaçınmayacağız.” dedi.
YEL: KAPAKLI-SARAY YOLU 2016 YILINDA TAMAMLANACAK
Son olarak 26. Dönem Milletvekili Mustafa Yel söz aldı. Yel, Kapaklı’daki yatırımları ele alarak, Kapaklı’nın yeni İlçe olmasından dolayı pozitif ayrımcılığı hak ettiğini ifade etti. Yel, “Kapaklı bizim rekortmen ilçemiz. Gece gündüz Tekirdağ için çalışacağımızın sözünü veriyorum. Buraya gelmeden önce Kapaklı-Saray yolu için Bölge Müdürlüğü ile görüştüm. Hava muhalefetlerinden dolayı kışa yetişemeyebilir denildi. Fakat 2016 yılının ilk çeyreğinde bu yol tamamlanacak. Bunun yanı sıra eğitim alanında Kapaklı’nın hızla gelişen nüfusuna cevap verebilecek okullarda yapılacak. Hizmet anlamında hiçbir yerden geri kalmayacak yerlerin başında geliyor Kapaklı. Aldığımız başarı bizi şımartmayacak ve hizmetlerimize son sürat devam edeceğiz.” dedi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2015, 13:18

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306