Başbakan Yıldırım: Tekirdağ destan yazacak

AK Parti Genel Başkanvekili ve Başbakan Binali Yıldırım, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun kurultaydaki konuşmasına ilişkin, "Şimdi çıkmış bugün kongrede diyor ki 'Filan yeri de alacağız. Filan şehri de alacağız.' Bol keseden atıyor. Sen bırak orayı burayı almayı. Tekirdağ ak hizmetle tanışıyor. Bunu da göreceksin yakında." dedi.

Başbakan Yıldırım: Tekirdağ destan yazacak

Çerkezköy Bakış-Başbakan Yıldırım, partisinin 6. olağan il kongresine katılmak üzere Tekirdağ'a geldi. Başbakan Yıldırım, kongrenin yapıldığı Atatürk Spor Salonu'nun dışında bekleyen vatandaşlara hitap etti. 

YÜKSEL’E ÖVGÜLER
Kendisini dinleyenlere, "2019'a hazır mısınız, Tekirdağ destan yazacak mı?" sorusunu yönelten Yıldırım, "İl başkanımızı biliyorsunuz. Cüneyt Bey. Yakışıklı, çalışkan... Tekirdağ'a Cüneyt Yüksel başkanımızla beraber yerel yönetimlerde ve cumhurbaşkanlığı seçimlerinde yeni bir başarıya ve zafere imza atmaya var mısın Tekirdağ? Maşallah. Tekirdağ, işi bitirmiş. Biz sizlerle gurur duyuyoruz. Allah sizlerden razı olsun." diye konuştu.

Yıldırım, vatandaşların Ergene havzasına ilişkin talepleri üzerine ise şunları kaydetti: "Merak etmeyin. Ergene havzasını da tamamlayacağız. Yollarını da tamamlıyoruz. Hiç merak etmeyin. Ergene'deki yolları normalde belediyenin yapması lazım. İçerideki yolları... Yapamıyor. Bunların zaten yaptıkları bir şey yok. Konuşuyorlar. O halde 2019'da işi ehline vereceğiz değil mi? Şimdi çıkmış bugün kongrede diyor ki 'Filan yeri de alacağız. Filan şehri de alacağız.' Bol keseden atıyor. Sen bırak orayı burayı almayı. Tekirdağ ak hizmetle tanışıyor. Bunu da göreceksin yakında."

"KAHRAMAN ASKERLERİMİZE TEKİRDAĞ'DAN SELAM GÖNDERİYORUZ"
Vatandaşların "Salonda yer yok. İçeriye almıyorlar." ifadeleri üzerine Yıldırım, "İçeride yer yok. Yerimiz dar gönlümüz geniş evelallah. Allah sizden razı olsun. Demek ki Tekirdağ'a daha büyük salonlar lazım. Artık salonlar almıyor. İnşallah daha güzel günlerle ve daha güzel vesilelerle beraber olacağız. Bir olacağız, beraber olacağız kardeş olacağız. Birlikte Türkiye olacağız inşallah. Bugün, Afrin'de Doğu'da ve Güneydoğu'da birliğimiz ve kardeşliğimiz için, teröre son vermek için gece gündüz mücadele eden güvenlik kuvvetlerimize, kahraman askerlerimize Tekirdağ'dan selam gönderiyoruz. Allah yar ve yardımcıları olsun." diye konuştu. 

YÜKSEL GÜVEN TAZELEDİ
Kongreye tek liste ile giren mevcut il başkanı Cüneyt Yüksel, güven tazeleyerek yeniden başkanlığa seçildi

banner287
YÖNETİM KURULU
Cüneyt Yüksel başkanlığındaki AK Parti Tekirdağ İl Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu. Adnan Sungur, A. İlker Subaşı, Atamer Örü, Atilla Melik Şengül, Aytaş Eriz, Barış Kıyar, Batuhan Kayın, Bayram Başelma, Beste Emre Güngör, Bülent Can, Cem Fitoloğlu, Cengiz Uysal, Cenk Erol, Emine Kaya, Emrah Aydoğdu, Ercan Dilsiz, Ercan Pehlivan, Ercan Üçel, Fatih Cin, Fatih Kayı, Filiz Yazıcı, Gökay Gök, Gökhan Saygı, Güler İncehasan, Hakan Arıcılar, Hasan Alp, Hasan Berkan Son, İlker Öz, İsmail Polat, Kaan Çelik, Kenan Akagündüz, Merve Yavuz, Mestan Özcan, Mithat Seda, M. Nusret Mandacı, Murat Destereci, Mülahim Kuru, Özkan Sobacıolu, Pınar Bolca, Ramazan Karadeniz, Saniye Tozar, Seçkin Gün, Senahi Dereli, Şahin Umur, Şenol Gönüldaş, Şule Akyüz, Tevfik Keskin, Yıldız Filiz ve Zeki Çalışkan.

BÜYÜK KONGRE DELEGELERİ
Büyük kongre delegeleri ise: Cüneyt Yüksel, Nesibe Ünal, Cem Karaca, Çiğdem Koncagül, Sevda Tığ, Mestan Özcan, Kerim Atalay, Hüseyin Uzunlar, Abdullah Öğe, Salih Bezgin, Hamdi Sarıer ve Gökhan Şentürk.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2018, 20:41

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Fatma
Fatma - 1 yıl Önce

Çerkezköy aldı başını gidiyor bırakın tek yönü yollarımiz cukur içinde hangi yolları siz asfaltliyorsunuz

Murat..
Murat.. - 1 yıl Önce

Kızılpınar millet caddesi çamur için de..palmiye konutları

Murat..
Murat.. - 1 yıl Önce

Kızılpınar millet caddesi çamur için de..palmiye konutları

Etiket oldu..kızılpınar..
Etiket oldu..kızılpınar.. - 1 yıl Önce

Heykel trascıyı bile dolandırmış chp..

palmiye konutları..
palmiye konutları.. - 1 yıl Önce

kızılpınar millet caddesi istanbul city..yolu çukur çamur içinde..gelen giden yok..

Yiğit
Yiğit - 1 yıl Önce

Tekirdağ ergene ilçesi akp belediye başkanı demek ki başbakan bunu bilmiyor ve halkımız bunu alkışlıyor pes

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306