Çerkezköy hizmeti AK Parti döneminde aldı

AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Alaettin Demirbağ yeni açılan işyerleri ile ruhsat yenileyen işyerlerine ziyaretlerinde esnaflara bol kazançlar dileyerek, isteklerini dinledi. AK Parti iktidarı döneminde Çerkezköy’e büyük yatırımlar yapıldığını söyleyen Demirbağ “Çerkezköy dört bir yanı ayrım gözetmeksizin hizmet aldı, almaya da devam ediyor. Çerkezköy’ün neresinde bir hizmet yapılmışsa mutlaka AK Parti iktidarının eseridir.’’ diye konuştu.

Çerkezköy hizmeti AK Parti döneminde aldı
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - AK Parti Çerkezköy İlçe Teşkilatı yeni açılan işyerleri ile ruhsat yenilenmesinde bulunan işyerlerine ‘hayırlı olsun’ ziyaretlerini sürdürüyor.
ZİYARETLERİ SÜRÜYOR
AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Alaettin Demirbağ, beraberinde İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte önceki gün esnaf ziyaretlerinde bulundu. AK Partililer ziyaretlerine Yıldırım Beyazıd Mahallesi’ndeki Akay Gıda’dan başladı. İşletme sahibine bol kazançlar dileyen Alaettin Demirbağ sıkıntısının olup olmadığını söyledi.
DEMİRBAĞ SIKINTILARI DİNLEDİ
Demirbağ’dan sokaklarına çalışma isteyen işletme sahibi “neden bizim sokağımızda çalışma yapılmadı. Bizlerin sokağında da çalışma yapılmasını istiyoruz.’’ Dedi. Ziyaret esnasında markette hazır bulunan bir mahalleli ise Engelliler Okulu’nun yapımının ardından bazı yağmur suyu giderlerinin iptal edildiğini söyleyerek “Yağmur suyu hatlarının iptal edilmesinden dolayı pis sular yol üzerinden akıyor, buna bir çözüm istiyoruz.’’ Diye konuştu.
“ÇERKEZKÖY’ÜN DÖRT BİR TARAFI HİZMET ALIYOR’’
İstekleri tek tek not alan Alaettin Demirbağ, her iki istediğin de yerine getirilmesi anlamında çalışma yapacağını söyleyerek “AK Parti iktidarı döneminde Çerkezköy’ün dört bir yanına ayrım gözetmeksizin hizmet yapıldı, yapılmaya da devam ediyor. Çerkezköy’ün neresinde bir hizmet yapılmışsa mutlaka AK Parti iktidarının eseridir.’’ Diye konuştu.  Gerçekleştirdikleri ziyaretlerde esnafların sıkıntılarını dinleyerek isteklerini öğrendiklerini söyleyen Demirbağ “Sıkıntıları çözüme kavuşturma adına çalışma yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz.’’
banner287
 “SU BASKINI TEHLİKESİ ORTADAN KALKACAK’’
Bağlık Mahallesi’ndeki Gökhan Büfe’ye gerçekleştirdikleri ziyarette bir mahallelinin ‘Pınarça Deresi’ ıslahını sorması üzerine Alaettin Demirdağ, Pınarça Deresi ıslahına önümüzdeki Mart ayında başlanacağını söyleyerek “İhalesi yapıldı, çalışmaların başlanması bekleniyor. Pınarça Deresi’nin ıslah edilmesi ile birlikte çevre güzel bir görünüme kavuşacak, su baskını tehlikesi ortadan kalkacak.’’diye konuştu.
BOL KAZANÇLAR DİLEDİLER
AK Partililer, Akay Ticaret’in ardından Bağlık Mahallesi’nde Gökhan Büfe ardından da Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi’nde Açelya Trend ile Moda Ayakkabı isimli işyerlerini ziyaret ederek, işyeri sahiplerine bol kazançlar temennisinde bulundular.


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 12:58
YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş..
Vatandaş.. - 6 yıl Önce

:) ne diyelim sadece gülünür bu lafa.. politikacı parti reklamı yapar tamam ama sokakların haline bir bakın yahu! belediyenmin borçları gırtlağını geçmiş, borçla harçla işi benim 10 yaşındaki çocuğumda yapar!

Kervani DOST
Kervani DOST - 6 yıl Önce

10 ylda ne yapılmışli bu sözleri söylüyorsunuz, sizde utanma arlanma kalmamış, eşşek derisi gibi surat hiç kızarmıyor maşallah, bu kadar pişkinlik pes doğrusu, veve sırtı köprü, onunda amacı neydi ne oldu tek faydası ternle kesişmemesi trafiğin, kavşaklar aynı duruyor, yollarımız yeni hasfaltlandı 5. sınıf asfaltı bize yutturdular daha 4 ay oldu sokaklar delik deşik, çerkezköy halkının paraları çar çur oluyor,kaldırımlar yaz boz tahtasına döndü 10 yılda 10 defa sökülüp yapıldı, bumu hizmet dediğiniz.....

GÖLETİN YOLCULARI
GÖLETİN YOLCULARI - 6 yıl Önce

hizmetten bahsediyorsunuz hangi hizmet bize ulaşan bir hizmet yok yandaşlara ulaşan hizmet var ambardereyi imara açtiniz yol yapmadiniz kanalizasyon yapmatiniz minübüs servislerini çogaltiniz hat verdiniz 3 yil gelen varmi imam hatipi yaptiniz şimsi minübüsleri oraya göndermeye çalişiyorsunuz bumu hizmet

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306