“Herkesin milletvekili olacaklar”

AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Ahmet Akçay seçim sonuçlarını değerlendirdi. AK Parti’den milletvekili seçilen Mustafa Yel, Ayşe Doğan ile Metin Akgün’e başarılar dileyen Akçay “Arkadaşlarımız Ak Partimizin adayıydılar ama artık hangi partili olursa olsun herkesin milletvekilliğini yapacaklar. Ayrıca diğer adaylarımız Ali Gümüş,Ömer Karadeniz ve Adnan Argan’a da candan teşekkür ediyorum” dedi.

“Herkesin milletvekili olacaklar”
Çerkezköy Bakış - Büyük bir oy artışı yaparak milletvekili sayısını 2’den 3’e, oy sayısını 184 binden 226 bin 450’ye çıkaran AK Parti Tekirdağ İl Başkanlığı’nda sevinç had safhada.
SONUÇLARI DEĞERLENDİRDİ
Seçim sonuçlarını değerlendiren AK Parti İl Başkanı Ahmet Akçay şunları söyledi: “Oylarımızı 184 binden 226 bine, milletvekili sayısını 2’den 3’e çıkararak Tekirdağ’ımıza ve AK Partiye yaşattıkları büyük sevinçten dolayı Tekirdağ’da yaşayan-çalışan ve Tekirdağ’ı seven herkese gönülden teşekkür ederim.
“HERKESİN MİLLETVEKİLİ OLACAKLAR”
Şimdi 3 tane milletvekilimiz var. Mustafa Yel, Ayşe Doğan ve Metin Akgün arkadaşlarımız Ak Partimizin adayıydılar ama artık hangi partili olursa olsun herkesin milletvekilliğini yapacaklar. Milletvekillerimizi kutluyorum, her birine ayrı ayrı başarılar diliyorum. Ayrıca diğer adaylarımız Ali Gümüş,Ömer Karadeniz ve Adnan Argan’a da candan teşekkür ediyorum. Büyük bir mücadele sergilediler sağolsunlar. Milletvekillerimizin Tekirdağ için yapacakları her güzel işte Tekirdağ halkı olarak yanlarında olacağız. Onları dualarımızda unutmayacağız.
“TEŞEKKÜR ETTİ”
banner287
Bu büyük başarının ortaya çıkmasını sağlayan AK Parti il yönetim kurulu üyelerimize, SKM yönetici ve çalışanlarımıza, tüm ilçe başkanlarımıza ve yönetim kurullarına; meclis üyelerimize, il ve ilçe gençlik kollarımıza, il-ilçe kadın kollarımıza, mahalle-köy temsilcilerimize, sandık sorumlularımıza, sandık müşahitlerimize, üyelerimize, gönüldaşlarımıza ve oy veren herkese teşekkür ediyorum. Sonuçların belli olmasından itibaren telefon, mesaj, mail ve sosyal medya üzerinden tebrik ve dualarını ileten herkese ayrıca teşekkür ediyorum.
Bunun yanı sıra gençlerimize, çiftçilerimize, annelerimize, kadınlarımıza, muhtarlarımıza, esnafımıza, iş adamlarımıza, emeklilerimize, işçilerimize teşekkür ediyorum. Tekirdağ bize inandı, partimize inandı, genel başkanımıza inandı.
Mesajımızı doğru biçimde ulaştıran yerel basına, muhabir ve gazeteci arkadaşlarımıza, sosyal medyada paylaşımlarımızı çoğaltan dostlarımıza da teşekkür ediyoruz.
“SAĞOLASIN TEKİRDAĞ”
Şimdi, ilk günkü aşkla iş zamanı, çalışma zamanı, birbirimize güvenme zamanı, el ele verme zamanı.  Sağolasın Tekirdağ. Tekirdağ için ilk günkü aşkla haydi bismillah diyoruz.”

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2015, 17:02

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
??
?? - 3 yıl Önce

14 senedir tekirdağdan seçilen akp li vekillerin tek bir soru önergesi verdiğini tekirdağın çerkezköyün menfaatine bir çalışma yaptığını gören duyan olmadı. yine olmayacaktır. sizler sadece verilen işleri yapan el kaldır indir yapan kişilersiniz vatandaşın çıkarını yine 3 chp li vekil kollar sizde kendiniz yapmış gibi konuşursunuz.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306